0505 962 07 45 cgstemizlik7@gmail.com

Kumluca Dış Cephe Temizliği CGS Temizlik

makinalarimiz

makinalarimiz

Kumluca Dış Cephe Temizliği

Kumluca dış cephe temizliği firmaları işini son derece ciddiye alan ve dış cephe konusunda elemanlarının tüm güvenlik önlemlerini sağladıktan sonra çalışan firmalardır. Firmalar ile çalışan dış cephe temizlik elemanları bu konu hakkında deneyimli ve eğitimlidirler. Bu sebeple genel temizlik elemanları dış cephe temizliğinde çalışamazlar. Dış cephe temizliğinde kullanılan malzemeler zeminin malzemesine göre değişir. Dışı komple cam olan binaların temizliğinde genellikle püskürtmeli köpük malzemeler kullanılır. Bunun sebebi cam malzemelerin hassasiyeti ve korozyona uğramalarının diğer ürünlerden daha çabuk olmasıdır. Dış cephe temizliğinde önemli olan temizlikten çok, binanın dış cephesinin ne kadar uzun süre temiz kalabileceğidir.

Kumluca Cam Temizliği

Kumluca cam temizliği konusunda çok titiz çalışan firmalar ile doludur. Bunun sebebi bölgenin turistik bir bölge oluşu ve yapılan otellerin ve tatil köyü binalarının dışlarının komple cam olması. Dolayısı ile oldukça yüksek olan bu binaların dış cephe temizlikleri de son derece zordur. Bu yüzden cam temizliği vinç veya çekme halatı ile yapılır. Bir dağcı edası ile çalışan elemanlar yanlarında ağırlık yapacak deterjan ve türevlerini taşımazlar. Genellikle kemerlerinde bu tür malzemelerin minyatür boylarını koyacak yerler vardır. Bu sayede çıktıkları yükseklikten sürekli inme ihtiyacı da hissetmezler. cam temizliği önemlidir. Ama yüksek yerlerde her şeyden önce can gelir. Bu yüzden güvenlik önlemlerinden sonra, camların kire ve yağmura karşı uzun süre temiz kalmasını sağlayacak malzemeler ile temizlik yapılır.

Finike Temizlik Şirketleri

Finike temizlik şirketleri ilerini ehli insanlarla çalışan ve yapılan işin garantisini veren firmalar sayesinde adını Antalya’ nın birçok yerinde duyurmuştur. Şirketlerin eleman sayıları yüzü geçkindir. Bu yüzden istenen otel, AVM, market ve hastane gibi yerlere temizlik elemanları sağlanmaktadır. Buralarda çalışacak elemanların ücretlerini temizlik firması kendileri öder. Temizlik elemanları sadece kendilerine verilen görevi yerine getirmekle yükümlüdür. Bu tip yerlerde kullanılan temizlik ürünleri genellikle sanayi tipi ürünlerdir. Bu sebeple bu tür yerlerde temizlik daha kısa sürede halledilir. Elemanlar ile ilgili bir sıkıntı olduğu zaman bu durumdan temizlik firmaları sorumludur.

Hemen Arayın