0505 962 07 45 cgstemizlik7@gmail.com

Kumluca yangın temizliği, CGS Temizlik

Zemin temizliği

KUMLUCA EV TEMİZLİĞİ

Bütün alışkanlıklarınızı geride bırakarak yenilik yapın ve evinizi kumluca ev temizliği şirketimize bırakın. Bizi arayıp evinizde nereleri temizletmek istediğinizi söyleyip ne kadar zamanda bitmesini istediğinizi de belirtin ve gerisini bize bırakın. Kumluca ev temizliği şirketimiz bütün detayları ve zamanı hesaplayarak gerek bir kişi gerekse iki kişi ile bütün işleri en ince ayrıntısına kadar hallederek evinizi sağlık bilgisi kurallarına uygun olarak temizleyip tam zamanında size teslim ederiz. Sizde sadece bu süre içinde kendinize zaman ayırmanın tadı ile diğer işlerinizi halledersiniz ya da dinlenirsiniz. Kumluca bölgesinde temizlik denildiği anda direk olarak akıllara biz gelmekteyiz. Bunu da yaptığımız başarılı işler sayesinde elde ettik. Eviniz evimiz, temizliğiniz temizliğimiz, güvenliğiniz güvenliğimiz diyerek adım attığımız bu yolda prensibimizden ödün vermeyerek ilerlememiz sayesinde alanımızda en başarılılar arasında olmayı başardık.

KUMLUCA TEMİZLİK ŞİRKETLERİ

Nerede iyi güvenli temizlik şirketi var diye aramayın. Kumluca temizlik şirketi olarak sizlere en iyi ve en güvenli hizmeti veriyoruz. En son model araçlar, zarar vermeyen temizliği en etkili şekilde sağlayan ilaçlar ve en önemlisi de başarılı güvenilir personeller ile hizmet vermekteyiz. İster ofisiniz ister eviniz, ister binanız, isterse camınız olsun her türlü temizlik işler yapmaktayız. Halılarınızı rahatlıkla teslim edebilirsiniz. Renk karışmadan ve solmadan lekeleri çıkararak yeni alınmış gibi teslim ederiz. Koltuklarınızda en güzel temizliği yaparken yeni aldığınız günü hatırlatacak kadar iyi etki bırakmasını sağlarız. Yer yüzeylerini parlatarak cilalama işlemlerini yaparız. Sadece yapmanız gereken bizimle iletişim kurup ne tür bir temizlik istediğiniz söylemek. Ondan sonrası bize kalıyor.

KUMLUCA OFİS TEMİZLİĞİ

Eşyalı ya da eşyasız her türlü ofis temizlenir. Kumluca ofis temizliği şirketimiz daimi temizlik imkânı sağlayarak ofisinizin sürekli temiz kalmasına yardımcı oluruz. İsteğe göre aynı personel ile temizliğinizi yapıp güvenliği arttırırız ve temizliğin daha iyi olmasına yardımcı oluruz. Cam, kapı, mobilya ve zemin temizliğini de yapmaktayız.  Fiyat olarak diğer firmalara göre daha uygunuz. Devamlılık halinde müşterilerimize özel kampanyalar yaparak onları daha da mutlu etmekteyiz. Sizde kumluca ofis temizlik şirketimizi tercih ederek bu ayrıcalıklardan yararlanabilirsiniz. https://cgstemizlik.com

Hemen Arayın