0 242 339 22 22+ 0505 962 07 45 cgstemizlik7@gmail.com

Lara Daire, Ev ve Dış Cephe Temizliği CGS Temizlik

10
Haz

Firmamız dairelerinizin temizliği sırasında kapıların, camların, yerlerin temizliğine özen göstermektedir. İstediğiniz zaman için randevu alarak firmamızdan hizmet alabilmektesiniz. Temizlenecek ortama uygun ekipman ve malzeme kullanarak kısa sürede dairenizi tertemiz yapmaktayız. Gerekli eğitimleri almış olan personellerimiz sayesinde hata yapmadan temizliği gerçekleştirmekteyiz. Profesyonel ekibimiz temizlikten önce sizlere yapılacakları anlatarak akılınıza takılan sorulara cevap vermektedirler. Lara daire temizliği firması olarak temizliği bitirdikten sonra sizlerin onayına sunarak içinize sinmeyen yerleri tekrar temizlemekteyiz. Firmamız için müşterilerimizin memnuniyeti çok önemlidir. Temizlediğimiz dairenize hiçbir şekilde zarar vermeden tertemiz bir şekilde sizlere teslim etmekteyiz. İhtiyacınız olan her an hizmetinizdeyiz.

Alanya dış cephe temizliği

Çalışan bir kişi olarak evinizi temizleyecek zaman bulamıyorsanız bizi tercih edebilirsiniz. Anında online temizlik rezervasyonu sayesinde yarından itibaren istediğin günü seçerek hizmet alabilirsiniz. Güvenlik taramasından geçirilen güleryüzlü çalışanlarımız sayesinde firmamızdan memnun kalacağınızdan hiç şüphemiz yoktur. Uygun fiyatlarla kolay ödeme seçeneği sunmaktayız. Bu sayede akşam evinize geldiğinizde karşınıza kirli bulaşıklar, katlanmamış çamaşırlar, tozlu mobilyalar ve kirlenmiş banyo çıkmamaktadır. Sizde bu işlere kullanmadığınız zamanınızı eşinizle ve çocuklarınızla geçirebilirsiniz. Lara ev temizliği firması olarak evinizde detaylı bir temizlik yapmaktayız. Temizlik sırasında kullanmış olduğumuz malzemelerimiz eşyalarınıza zarar vermemektedir. Bu konuda gönül rahatlığı ile bizi tercih edebilirsiniz.

Özenle rengini, yüzeyinde kullanılacak malzemesini seçmiş olduğunuz dış cepheleriniz zamanla kirlenmektedir. Bu yüzden dış cephelerinizin estetik görüntüsü kaybetmemesi için belirli aralıklarla temizletilmesi gerekmektedir. Lara dış cephe temizliği firması olarak bu konuda sizlere yarımcı olmaktayız. Dış cephe yüzeyleri için bireylerin tercihine göre farklı malzemeler kullanılmaktadır. Firmamız dış cephenize zarar vermemek için her yüzeye farklı temizlik malzemeleri kullanmaktadır. Bu sayede eski görüntüsüne kavuşan dış cepheleriniz tertemiz olmaktadır. Firmamızın profesyonel ekibi temizlik esnasında dış cephenin estetik görünüşünü kaybetmemesi için dikkatli davranmaktadır. Firmamız temizlik sırasında vinç, asma sepet, makaslı platform, örümcek vinç gibi iş makinelerinden yararlanmaktadır. Bu sayede kısa sürede temizliği bitirerek sizlere teslim etmekteyiz. Müşterilerimize memnuniyet garantisi vermekteyiz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.