0505 962 07 45 cgstemizlik7@gmail.com

Lara Ev Temizliği CGS Temizlik

Lara Ev Temizliği

Ev temizliği pek çok insan için çekilmez bir hal almış durumdadır. Yorgun argın işten geldikten sonra ev temizliği, yemek gibi işler ile uğraşmak pek çok insan için çok büyük zorluktur. Özellikle artık yaşlanmaya başlamışsanız yahut hastaysanız ev temizliği çok daha büyük bir sorundur. Lara ev temizliği firmamız ile ev temizliği zahmetine artık son veriyoruz. Antalya temizlik firması olarak temizlik konusunda her türlü ihtiyacınızda yanızdayız. Cam, halı, koltuk, mobilya, sineklik temizliği gibi her konuda sizlere hizmet sunmaktayız.

Taşınmayı düşünen insanları akıllarını kucayalayan en büyük hususların başında eşyaların paketlenerek taşınmaya hazır hale getirilmesi bir de taşınılacak evin temizlenerek kullanılabilir hale getirilmesidir. İster inşaat halinde ister daha önce kullanılmış ev temizliği olsun uygun fiyat seçenekleri ile hizmet vermekte, taşınma işlemlerinizde sizi temizlik zahmetinden kurtarmaktayız. Ev temizliği hizmeti talep etmeniz durumunda belirlediğiniz gün ve saatte personellerimiz evinize gelerek temizlik işlemlerini gerçekletirecektir. Halı yıkama hizmetimiz ev temizliğine dahil edilmemektedir. Halı yıkama hizmeti istemeniz durumunda halılarınız teslim alınarak temizlenir ve kullanılabilir bir şekilde evinize teslim edilir. Ayrıca firmamız koltuk temizliği konusunda da hizmet sunmaktadır. Koltuklarınız son teknoloji cihazlar ile temizlenir. Temizlik işlemlerimiz sırasında çevreye ve eşyalarınıza zarar vermeyecek kimyasal kullanılmaktadır.

Okul ve kreşler farklı yaş gruplarındaki çocukların günlerinin büyük bir kısmını gerçekleştirdikleri mekanlardır. Bu sebeple çocukların sağlık problemleri yaşamamaları hem de gelişimlerinin tam ve sorunsuz bir şekilde gerçekleşebilmesi için temizliğe çok önem verilmesi gerekmektedir. Lara okul temizliği hizmetlerini gerçekleştiren pek çok firma bulunmaktadır. Fakat bu firmalardan her hangi biri ile çalışmak istemekteyseniz firma seçiminde dikkat etmeniz gereken bir takım hususlar bulunmaktadır. Her şeyden önce okul ve kreş gibi kurumların temizlik işlemleri düzenli olarak ve haftanın her günü gerçekleştirilmelidir. Bu sebeple bu kurumsallaşmış ve personel kadrosu geniş firmaları tercih etmek son derece önemlidir. Antalya temizlik firması olarak okul, kreş, dershane gibi işletmelere de temizlik hizmeti sunmaktayız. Kurumsal bir firma olmamız sebebi ile personellerimizin tamamı kadrolaşmış olup her daim hizmetinizdeyiz. Ayrıca talepte bulunmanız durumunda personel hizmetide verilmektedir.

Hastaneler sağlık bulmak için gittiğimiz kurumlardır ve her yerden çok daha hijyenik olmasını bekleriz Fakat hastanelerde enfeksiyon riski her zaman diğer ortamlara göre çok daha yüksektir. Enfeksiyon riskini azaltmak ve bulaşıcı hastalıkların önüne geçmek için Lara hastane temizliğine çok daha fazla önem verilmesi gerekmektedir.  Firma olarak hastane temizliği ve enfeksiyon riski olan ortamların temizliği konusunda eğitimli ve tecrübeli personeller ile çalışmaktayız. Firma olarak aklınıza gelebilecek her türlü temizlik işlemlerinzi için bize ulaşabilirsiniz. Site üzerinde yer almakta olan iletişim adreslerinden bize ulaşabileceğiniz gibi doğrudan mail seçenekleri ile hızlı iletişime de geçebilirsiniz.

Hemen Arayın