0505 962 07 45 cgstemizlik7@gmail.com

Lara ev temizliği CGS Temizlik

Ünver mobilya temizliği

Lara Ev Temizliği

Ev temizliği hepimiz için oldukça önemlidir. Her insan kusursuz derece de temiz bir evde yaşamak ve çocuklarını büyütmek ister. Fakat pek çok insanın düzenli şekilde ev temizliği yapacak vakti maalesef yoktur. Lara ev temizliği firması olarak sizi ve sevdiklerinizi kusursuz derecede temiz evler vaat etmekteyiz. Firmamız çalışanlarının tamamı ev temizliği konusunda deneyimli ve tecribelidir. Kullanmış olduğumuz temizlik malzemeleri son derece özenle seçilmekte size ve eşyalarınıza zarar vermeyecek ürünler kullanılmaktadır. Ev temizliği hizmeti almanız durumunda firma çalışanlarımız size en uygun zamanda gelerek ev temizliğinizi tamamlayacaklardır. Ev temizliği fiyatlarımız evinizin büyüklüğüne göre belirlenmektedir. Bahçeli evleriniz için bahçe bakım hizmeti, havuzlu villalarınız içinde havuz temizliği hizmeti de vermekteyiz. Bahçe bakımını bahçıvanlık konusunda deneyimli ve eğitimli personellerimiz gerçekleştirecek olup bahçeniz de çiçek ve çim ekimi yapmakta ağaçlarınızın bakımını gerçekleştirmekte, bahçanizdeki yabani otları temizlemekteyiz. Ev temizliği paketimize dahil olan hizmetlerimiz mutfak dolaplarının silinmesi ve düzeltilmesi, camların silinmesi, yerlerin temizlenmesi ve süpürülmesi, ıslak yüzeyler olarak tabir edilen banyo ve lavaboların yıkanması kurulanması, mobilyalarınızın tozunun alınması, kapılarının silinmesi yer almaktadır. Halı, koltuk ve perde temizliği hizmet paketimize dahil olmayıp bu konularda halı ve koltuk yıkama fabrikalarımız aracılığı ile hizmet sunmaktayız.

Konyaaltı Ev Temizliği

Konyaaltı Ev temizliği hizmet pakelerimize dahil olmasada firmamız halı yıkama, koltuk yıkama ve perde yıkama hizmeti de sunmaktadır. Halı ve perdeleriniz evlerinizden alınarak yıkama fabrikalarımızda temizlenmekte, koltuk yıkama işlemi ise evinizde gerçekleştirilmektedir. Halı yıkama fiyatlarımız yıkatmak istediğiniz halıların metre karesine göre belirlenmektedir. Halılarınız otomatik makinalarda yıkanmakta, yıkanma işlemi sırasında dezenfektan özellite temizleyiciler kullanılmaktadır.

Dış Cephe Temizliği

Dış cephe temizliği özellikle yüksek katlı modern binalarda duyulan bir ihtiyaçtır. Binaların yüksek katlı olması sebebi ile dış cephe temizliği için temizlik şirketlerine ihtiyaç duymaktadırlar. Firmamız tekerlekli asansör sistemleri ve deneyimli personelleri ile dış cephe temizliği konusunda da hizmet sunmaktayız. İş ve iş güvenliği konusunda eğitim almış personellermiz kısa süre içerisinde binanızın cam ve dış cephesiniz temizlemektedir.

Hemen Arayın