0505 962 07 45 cgstemizlik7@gmail.com

Lara Ev Temizliği CGS Temizlik

29
Nis

Lara ev temizliği

Lara Ev Temizliği

Şirketimiz, uzun yılların vermiş olduğu deneyim ve profesyonel ekibimizle, Lara ev temizliği işlerinde kalite ve memnuniyet garantili olarak hizmet vermektedir. Hayatımızın olmazsa olmazı temizlik, sağlık bir yaşam ve sağlık bir toplum yaşam değerlerimizi yükseltecek bir eylemdir. Temizlik kişisel olduğu gibi yaşadığımız alanlar, evlerimizde de sistemli ve düzenli yapmamız gereken işlerdendir. Sadece sağlık için değil, görsel anlamda da içini rahatlatacak bir görüntüyü kim istemez. Temiz ve ferah alanlar insanın yaşam enerjisini yükselttiği gibi, huzura da kavuşturur. Temennimiz siz değerli müşterilerimizi memnun etmek, yüzünüzdeki tebessümün sebebi olmaktır.

Antalya Temizlik şirketi olarak eğitimli kadromuz sizlere birçok alanda temizlik konusunda yardımcı olmaktan mutluluk duyar. İyi ki diyorsanız ilk seçeneğiniz firmamızdır. Güvenimiz memnuniyetini her fırsatta dile getiren değerli müşterilerimizdendir. Firmamız ev temizliği, otel temizliği, merdiven temizliği vb. gibi birçok temizlik alanında size hizmet vermektedir.

Ülkemize birçok turistin gelmesiyle birlikte otellerinde dolup taştığı dönemler olmaktadır. Bu dönemlerde oda değişim saatleri kısalmakta ve temizliğin hızlı ve iyi yapılması gerekmektedir. Firmamız birçok temizlik dalında olduğu gibi otel temizliği konusunda da kalitesini göstermiştir. Yapılan işlemleri sıralamak gerekirse;

  • Odada ki çarşaf, nevresim takımı ve yastıklar hijyen poşetlerine alınır ve oda numaraları ile birlikte paketlenir.
  • Yataklar yaz, kış mevsime göre ayarlanır.
  • Yatak üzerinde veya oda içinde bulunan sıvı akıntılar için buhar ve vakum makinelerimiz kullanılmaktadır.
  • Ardından yeni nevresim takımı açılır ve düzenli bir şekilde serilir.
  • Daha sonra battaniye ve yorganlar değiştirilir ve bir sonraki müşteriye hazır edilir.
  • Yatak temizliği ve düzeni yerine getirildikten sonra, önemli işlemlerden biri olan eşya temizliği başlar.
  • Özellikle en çok temasın olduğu mini-bar, kumanda, tuvalet, masa, sandalyeler özel hijyen malzemeleri ile dezenfekte edilir ve kullanıma hazır olur.
  • Odadaki dolap kapakları, kapalı alanlar açılır ve havalanmaları sağlanır.
  • Müşterilere özel ayrılan alanlar bittikten sonra, ortak kullanım alanları lobi, yemekhane, toplantı salonu, dinlenme salonu, oyun salonu gibi yerlerin yüzey temizliği sistemli bir şekilde belli aralıklar ile yapılır.

Leave A Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Hemen Arayın