0505 962 07 45 cgstemizlik7@gmail.com

Lara Temizlik Firması CGS Temizlik

26
Haz

Lara Temizlik Firması

Firmamız tarafından dış cephe, yangın, fabrika, inşaat, villa, otopark gibi daha birçok ihtiyacınız olan alanların temizliğini yapmaktayız. Firmamıza ait telefon numaralarından bizlere ulaşarak randevu oluşturmanız yeterli olmaktadır. Randevudan sonra ekibimiz fizibilite çalışması için verdiğiniz adrese gelmektedir. Ortamda kullanılacak olan malzemeler ve ekipmanlar belirlenerek, program dâhilinde temizlik kadrosu da belirlenmektedir. Temizlik şirketi olarak müşteri memnuniyeti için 1.sınıf malzemeler kullanmaktayız.Lara temizlik firması olarak kullanmış olduğumuz malzemeler tamamen firmamıza aittir. Sizlerin ihtiyacına göre istediğiniz zaman hizmet vermekteyiz.

Ev temizliği için güvenilir bir firma aradığınızda Lara ev temizliği firması olarak bizi tercih edebilirsiniz. Profesyonel ekip arkadaşlarımız sayesinde kısa sürede evlerinizi tertemiz yapmaktayız. Evlerinizde kullanmış olduğunuz yatak odası, oturma odası ve salonlarınız için detaylı bir temizlik gerçekleştirmekteyiz. Yataklarınızın düzeltilmesi ve çamaşırların katlanması, yerlerin süpürülüp silinmesi, mobilyada görünür yüzeylerin ve peteklerin tozunun alınması, camların silinmesi, çöplerin boşaltılması gibi bütün işlerinizi sırasıyla halletmekteyiz. Banyonuzda bulunan ayna, lavabo, musluk, duşakabin temizliği, banyo tabanının süpürülüp silinmesi, dolap kapaklarının silinmesi gibi işlerinizi de özenle yapmaktayız. Mutfağınızda ise bulaşıkların yıkanması, fırınların temizlenmesi dolapların silinmesi, yerlerin süpürülüp silinmesi ve tezgâh, fayans, lavabonun temizliği gibi pek çok alanın temizliğini yapmaktayız. Ayrıca isteğinize bağlı olarak ütü, yemek yapma gibi birçok farklı işleriniz için sizlere yardımcı olmaktayız.

İşletmeler çalıştığı ortamın temiz ve hijyenik olmasını istemektedirler. Bütün gün işyerinde çalışan kişilerin motivasyonlarını artırmaları için ofisleri tertemiz yapmaktayız. Lara ofis temizliği firması olarak sabah işe geldiğinizde sizlere tertemiz bir ortam sunmaktayız. Ofis temizliğinizi sizlerin istediği süre aralıkları içerisinde veya günlük olarak yapmaktayız. Temizlik sırasında ofisinizde bulunan tüm çalışma masalarının üzerini silerek, üzerindeki objelerin tozunu almaktayız. Daha sonra ofisin tüm zeminlerini silip, çöp poşetlerin değiştirmekteyiz. Haftada en az bir kez de camlarınızı silerek temizlemekteyiz. Ofisinizde bulunan mutfağın detaylı bir temizliğini haftada bir yapmaktayız. Hijyenin önemli olduğu lavabolarınızı da günlük olarak temizlemekteyiz. Temizlik sırasında masanızın üzerinde bulunan eşyaları ve evrakları aynı şekilde yerine koymaktayız. Ofisinizden hiçbir evrak kaybolmadan temizliğinizi gerçekleştirmekteyiz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Hemen Arayın