0505 962 07 45 cgstemizlik7@gmail.com

Lara Yangın Temizliği CGS Temizlik

27
Haz

Lara Yangın Temizliği

Lara Yangın Temizliği işinde uzman ekip ile son derece titizlikle yapılmaktadır. Doğal afetlerden biri olan yangın hem maddi hem de manevi hasarlara yol açmaktadır. Yangın söndürüldükten sonra ortamın temizlenmesi gerekir. Yangın sonrası daire temizliği, alanın yeniden yaşanabilir hale getirilmesinin en önemli yoludur. Yangın sonrası temizlik onarımla başlamaktadır. Yangının yol açtığı tahribatın izleri de fazla hasar görmeyen eşyaların tamiratı ile ortadan kaldırılmaktadır. Yangın sonrası ağır koku ve isle birlikte izler meydana gelmektedir. İzlerin ve is kokusunun eşyalardan giderilmesi için profesyonel temizlik işlemi yapılmaktadır. Böylece yangının yol açtığı maddi hazar aza indirilmektedir. Yangın sonrası temizlik hizmeti sunan şirketimiz, temizlik işlemine tamiratla başlayıp izleri silmek ile devam etmektedir. Duvarların, zeminin ve tavanın temizlenmesinin ardından fazla hasar görmeyen eşyaların da detaylı bir şekilde temizlenmesi önemlidir. İs kokusu, eşyalara da sinmektedir ve bunun için de profesyonel temizlik yapılmalıdır. Eşyalar vakumlu ve buharlı temizleme cihazları temizlenmektedir.

Antalya dış cephe temizliği

Lara İnşaat Temizliği insanların en çok korktuğu ve gözünde büyüttüğü temizlik türüdür. Küçük beyaz tozlardan ve molozlardan oluşan inşaat temizliği oldukça zahmetlidir. Molozlar sürekli parçalandığı için hızla etrafa dağılırlar. Bu tozlar ve molozlar insan sağlığı içinde büyük risk taşımaktadır. Solunum yoluyla vücuda girdiği takdirde insanları hasta edip solunum rahatsızlıklarına sebep olamaktadır. Bu konuda deneyimli personellerimiz biriken tozları önce özel fırçalarla temizlenmeli daha sonrada özel sıvılarla üzerinden geçmektedir. Profesyonel ekibimiz kullandığı ürünler, bu iş için özel seçilmiş ve kaliteli temizlik ürünleridir. Her yerden bulunamayan bu temizlik ürünleri, profesyonel firmalar tarafından tedarik edilmektedir. İnşaat sonrası temizlik işlemi detay gerektiren bir süreçtir.

Lara Dış Cephe Temizliği detaylı bir temizlik işlemi olmakla beraber zor bir işlemdir. Dış cephe temizliği insan sağlığına doğrudan etki eden bir kirlilik değildir fakat profesyonellik gerektiren bir temizlik türüdür. Dış cephe temizliği belli zaman aralıklarıyla yapılmaktadır. Yapılmadığı takdirde bina kötü bir görünüme sahip olacaktır. Bina yıkılmış, bakımsız ve terk edilmiş gibi görülecektir. Bu nedenle dış cephe temizliği amatör kişiler tarafından değil işinde profesyonel kişiler tarafından yapılmaktadır.

Hemen Arayın