0505 962 07 45 cgstemizlik7@gmail.com

Lara ev temizliği CGS Temizlik

29
Oca

Dolap temizliği

Lara Ev Temizliği

İşlerinden kalan zamanlarda temizlik yapan bayanlar bu durumdan hiç te memnun olmamaktadırlar. Oysaki hafta içi belirli saatlerde işte oldukları için özellikle hafta sonrasını kendilerine ve ailelerine ayırmayı arzu etmektedirler. Bu duruma son veren ve özellikle bayanları sevdikleri ile buluşturan Lara ev temizliği istenilen zamanlarda evlerin tüm genel temizliğini yapmaktadır. Koltuk yıkama, halı yıkama, fayans temizliği, dolap içleri ve dışları, beyaz eşya temizliği, cam ve kapı temizliği gibi tüm eşyalar zamanımıza yakışan teknoloji makinaları ile zarar vermeden kısa süreler içerisinde ilk günkü halleri gibi temiz ve lekesiz hale getirilmektedir. Özellikle de kimi bölümlerde buharlı temizlik yapılmakta ve bu da gözle görülmeyen tüm mikrop ve kirlerden arınmayı sağlamaktadır.

Çok fazla kişi tarafından kullanılan ve her daim temiz olması gereken apartmanların işi bilmeyen kişiler tarafından temizlenmesi çok da doğru olmamaktadır. Bu konuda yeterli bilgi ve beceriye sahip apartman temizliği ekibi işe nereden başlamaları gerektiğini ve nelere dikkat etmeleri konusunda bilgi sahibi olarak temizlikleri yapmaktadırlar. Öncelikli olarak duvarlardaki örümceklerin alınması, camların silinmesi, asansörün iç ve dışının silinmesi, merdivenlerdeki lekelerin temizlenmesi yalnızca görsel açıdan hoş bir görünüm sağlamakla kalmayıp aynı zamanda ekibin işini ne derece ciddiye aldığını göstermektedir. Ayın belirli günlerinde yapılması istenilen temizlik için yapılan anlaşmalar sayesinde hem temizlik günleri bina sakinleri tarafından bilinmek te hem de yapılacak ödemeler için indirimler gerçekleştirilmektedir.

Estetik açıdan hoş bir görünüme sahip olan parke çeşitlerini şimdilerde tüm evlerde rastlamaktayız. Doğru kullanım sayesinde uzun yıllar kullanılacak olan parkelerin doğru şekilde temizliğinin yapılması gerekmektedir. Tercih edilecek elektrikli süpürge, kullanılacak deterjan, doğru bir mikrofiber bez ve villada parkelerin zarar görmeden temizlenmesini sağlayacaktır. Yine aynı şekilde evlerimizde ara hol, banyo, tuvalet gibi farklı alanlardaki fayanslarda zemin temizliği ile ilk günkü gibi temiz ve parlak görünümlerine kavuşmaktadırlar. Kolay gibi görünen fakat profesyonellik isteyen temizlikleri kendi başınıza yaparak hem zamandan, hem de enerjinizden olmakta ve doğru deterjan ve yöntemleri bilmediğiniz için eşyalarınıza zarar vermektesiniz. Bu yüzden artık temizliği işin ustasına bırakmanız gerekmektedir.

Leave A Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Hemen Arayın