0505 962 07 45 cgstemizlik7@gmail.com

Manavgat temizlik şirketleri CGS Temizlik

Villa temizliği

MANAVGAT TEMİZLİK

Bir yeri kendi elinizle temizlemek, profesyonel firmalara temizletmekten çok daha farklı bir durumdur. Zira profesyonel temizlikte çalışanların sahip olduğu birçok imkana ne yazık ki kendi elimizle ev temizliğinde sahip değiliz. Bu yüzden belirli şartlarda ya da belirli zaman aralıklarında profesyonel bir temizlik firmasına ihtiyaç duyarız. Peki bu firmalardan birini seçmemiz gerekirken nelere dikkat etmeliyiz? Bu sorunun cevabını hemen verelim: Seçeceğimiz temizlik şirketi güvenilir, referanslı ve hijyenik olmasına dikkat etmeliyiz. Hatta temizlik şirketi seçerken çalışanların sigortalı olup olmadığına dahi bakılabilir. Burada amaç firmanın güvenilirliğini test etmektir. Ne kadar güvenilir bir firma olursa o kadar gönül rahatlığıyla evinizi veya ofisinizi firmaya teslim edersiniz.

Manavgat temizlik şirketleri diyince akla birçok firma gelmektedir. Bu firmalardan hangisini seçmeniz gerektiğini yukarıda da belirttiğimiz gibi firmanın güvenilirliğine, hijyenikliğine, referanslarına, müşteri memnuniyetine ve fiyatının bütçenize uygunluğuna bakarak anlayabilirsiniz.  “Peki bir firmanın hijyenik olup olmadığını nasıl anlarım?” diye sorarsanız bunun cevabını vermek çok da zor olmayacaktır. Zira kullanılacak temizlik malzemelerinin standartlara uygun olması, daha önce kullanılmamış eşyaların kullanılması gibi faktörlere bakarsak bir firmanın hijyenik bir temizlik yapıp yapmadığını rahatça anlayabiliriz.

Temizlik şirketlerinin hizmet verdiği birçok alan bulunmaktadır. Bunlardan bazıları ya da en önde gelenleri ofis temizliği, ev temizliği ve inşaat sonrası temizliktir.

Ev temizliği, günlük hayatında çeşitli sebeplerle evini temizleyemeyen bayanlar, çalışan bay ya da bayanlar için ideal hizmetlerden birisidir. Bu hizmetlerden faydalanarak tertemiz bir eve sahip olmak mümkündür. Peki bu ev temizliği hizmetinin kapsamında olan ve olmayan şeyler nelerdir? Dilerseniz şimdi bunları açıklayalım.

Evin camları, mutfak dolapları ve bu dolapların içleri, cam demirleri, cam denizlikleri sert zeminler, kimi zaman vitrin tozları, lavabo ve banyolar, evye ve mutfak tezgahı, banyo fayansları ve kapılar genelde temizlenen yerler arasında başta gelmektedir. Fakat halıların yıkanması, çamaşırların yıkanması ve ütüsü gibi durumlar ev temizliğinin kapsamında yer almamaktadır. Fakat özel olarak koltukların silinmesi, halıların yıkanması ve perde temizliği gibi hizmetleri talep etmeniz durumunda firmalar özel olarak bu konularda da hizmet vermektedir. Pek çok firma halılarınızı evlerinizden teslim alarak yıkamakta ve kurutup yeniden evinize teslim etmektedir.

Bazı Manavgat ev temizliği firmalarının ev temizliğinin yanında ofis temizliği gibi birçok hizmeti de bulunmaktadır.

Manavgat ofis temizliği firmaları da mevcuttur. Bu firmalar isteğiniz ve talebiniz üzerine gelip ofis ve benzeri mekanlarınızı temizlemeyi amaçlar. Ofis temizliği ev temizliğinden çok çok farklı bir boyuttur. Ayrıca ofis temizliği ve ev temizliğinin yanında hastane temizliği, koltuk temizliği, dış cephe cam temizliği, yangın veya sel sonrası temizlik de temizlik firmalarının müşterilerine sunduğu hizmetler arasında yer almaktadır.

Hemen Arayın