0505 962 07 45 cgstemizlik7@gmail.com

manavgat Yangın Temizliği CGS Temizlik

28
Mar

Manavgat Yangın Temizliği

Yangın temizliği oldukça zor ve profesyonel isteyen bir temizliktir. Ortamda meydana gelen koku, hasar ve zararın kısa sürede giderilmesi gerekmektedir. Ortamın eski haline dönüşmesi için uygun malzeme ve ekipmanların kullanılması gerekmektedir. Manavgat yangın temizliği firması olarak ustalarımız ve ekipmanlarımızla hizmetinizdeyiz. Yangından sonra ortamda kullanılmayacak eşyalar, izlerle dolu tavan ve duvarlar kalmaktadır. Ekibimiz ilk başta alevlerden dolayı kararan duvarları ve tavanları iki üç kat olacak şekilde yeniden boyamaktadır.Temizlikte kullanacağımız malzemeleri titizlikle seçerek, ortamın eski görüntüsüne kavuşmasını sağlamaktayız. Yapılan boya işleminden sonra kullanılmayacak durumdaki eşyaları ayırmaktayız. Daha sonra da kullanılabilecek durumda olan eşyaları vakumlu temizleme cihazlarıyla temizleyerek kurutulmaktayız. Ev eşyası haricindeki kıyafetler de kuru temizleme ile temizlenmektedir. Tecrübeli ekibimiz her alan için ayrı ayrı malzeme kullanarak ortaya profesyonel bir hizmet çıkarmaktadır.

Makinalı temizlik
Makinalı temizlik

İnşaat Temizliği

İnşaat bittikten sonra geriye kalan pislikler ve kalıntılardan dolayı ortamıntemizlenmesi gerekmektedir.İnşaat sadece boş alanlarda yani eşyasız alanlarda değil eşyalı alanlarda da yapılmaktadır. Bu yüzden eşyalı ortamlarda yapılacak inşaat temizliği daha zor olmaktadır. Bu yüzden temizlik sırasında eşyalara zarar vermeyecek temizlik malzemeleri kullanmaktayız. Eşyalara zarar vermeden kalıntıları dışarı atarak, toz ve kiri temizlemekteyiz. Profesyonel personellerimiz sayesinde uygun yöntemlerle kısa sürede inşaat alanlarınızı temizleyerek, anlaştığımız sürede sizlere teslim etmekteyiz. Manavgat inşaat temizliğifirması olarak uygun fiyatlarla, ihtiyacınız olan her an firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

Dış Cephe Temizliği

Dış cepheler binaların kıyafeti gibidir. Kullanan kişilerin zevkleriyle tercih edilmiş malzemelerden ve renklerden oluşan dış cepheler zamanla kirlenmektedir. Dış cephenin yüzeyinde kullanılan malzemelerin türüne görefarklı temizleme yöntemleri uygulamaktayız.Bu sayede uygun malzeme kullanarak dış cephelerde herhangi bir zarar meydana gelmesini önlemekteyiz. Dış cepheler dışarıdaki kirli havadan, hava olaylarından dolayı kirlenmektedir. Oluşan kirlerin temizlenmesi için kullanıcıların düzenli olarak dış cephelerini temizletmesi gerekmektedir. Ancak bu şekilde dış cephelerde oluşan kirler tabaka oluşturmadan müdahale edilmiş olmaktadır. Manavgat dış cephe temizliğiolarak firmamıza ait vinç, asma sepet gibi birçok iş makineleri sayesinde profesyonel bir hizmet vermekteyiz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Hemen Arayın