0505 962 07 45 cgstemizlik7@gmail.com

Muratpaşa Temizlik Şirketleri CGS Temizlik

10
Ağu

Her alanda temizliğin önemi büyüktür. Bu yüzden firmamızda birçok temizlik türlerinde hizmet verilmektedir. Ofis temizliği, ev temizliği, inşaat temizliği, okul ve hastane temizliği gibi birçok alanda ekiplerimiz tarafından profesyonel temizlik yapılmaktadır. Temizliklerde kimyasal malzemeleri kullanmak etrafa tehlike saçmaktadır. Bu yüzden firmamız temizlik sırasında kullanmış olduğu malzemelere çok dikkat etmektedir. Sağlık bakanlığından onaylı olan temizlik malzemelerini tercih etmekteyiz. Müşterilerimizin istediği gün ve saatte, istedikleri programa göre hareket etmekteyiz. Kaliteli malzemeler kullanarak müşterilerimizin memnuniyetini kazanmaktayız. Yüksek teknolojiye sahip ekipmanlar sayesinde dış cephe temizliklerinde vinç gibi makinalar kullanarak hizmet vermekteyiz. Muratpaşa temizlik şirketleri olarak istediğiniz zaman numaralarımızdan ulaşarak randevunuzu oluşturabilirsiniz.

Temizlenecek ortamlarda camlar, kapılar, banyo, mutfak gibi tüm bölgeleri titizlikle temizlemekteyiz. Çalışma ortamlarında sizlerin isteğine göre mesai başlamadan ya da mesai bitiminden sonra hizmet vermekteyiz. Ev hayatı olsun ofis veya hastaneler olsun hijyenin her alanda önemi büyüktür. Muratpaşa temizlik firmaları olarak bizlerde bunun farkında olduğumuzdan dolayı sizlere her konuda yardımcı olmaktayız. Temiz alanlarda çalışan kişilerin motivasyonları da artmaktadır. Bu sayede daha verimli çalışma koşulları sağlanmaktadır. Hastanelerde birçok hasta, doktor, hemşire ve hasta yakınları bulunmaktadır. Gün içerisinde birçok kişinin bulunduğu hastanelerinde temiz olması hastaların mikrop kapmamaları için oldukça önemlidir. Bu durum aynı şekilde okullar için de geçerlidir. Öğrenci ve öğretmenlerin mikrop kapmaması için okullarında titizlikle temizliğini gerçekleştirmekteyiz.

Gerekli eğitimleri tamamlamış ve güleryüzlü olan personellerimizden oluşan ekibimiz ile sorunsuz bir hizmet vermekteyiz. Yoğun iş hayatından dolayı evlerini temizlemeye vakit bulamayan kişiler için de evlerinin temizlenmesi için yardımcı olmaktayız.  Evlerinizde bulunan kapı, cam, mutfak dolapları, banyo, oturma odası, yatak odası ve salon gibi aklınıza gelecek her yeri detaylı bir şekilde temizlemekteyiz. Buzdolabı ve diğer beyaz eşyalarınızın temizliği de gerekli hassasiyet sağlanarak yapılmaktadır. Banyo ve tuvalet temizliğinde ise fayanslar özel maddeler ile silinmektedir. Muratpaşa temizlik şirketi olarak temizlik sırasında bozulma ihtimali olan elektronik aletlerin ve diğer aletlerin temizliğine de dikkat etmekteyiz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Hemen Arayın