0505 962 07 45 cgstemizlik7@gmail.com

Muratpaşa Temizlik şirketleri CGS Temizlik

15
Tem

İhtiyacınız olan her alanda Muratpaşa temizlik firması olarak profesyonel temizlik gerçekleştirmekteyiz. Yangın, inşaat, villa, dış cephe, ev, ofis gibi tüm temizlik ihtiyaçlarınız için bizleri tercih edebilirsiniz. Ofislerinizde bir tane bile evrak kaybolmadan sizlere tertemiz çalışma alanları oluşturmaktayız. Evlerinizde yatak odası, oturma odası, salon, banyo ve mutfaklarınızda detaylı bir şekilde temizlik gerçekleştirmekteyiz. Camlarınızı, kapılarınızı ve evinizin yerlerini titizlikle silerek temizlemekteyiz. Sizlerin belirlediği periyodlarla istediğiniz alanların temizliğini gerçekleştirmekteyiz. Uygun fiyatlarla profesyonel bir hizmet sunmaktayız. Güleryüzlü personellerimiz gerekli eğitimleri almış ve gerekli güvenlik kontrollerinden geçirilmişlerdir. Firmamızı tercih ederek tüm personellerimize güvenebilirsiniz.

İnşaat temizliği

Oturulan eşyalı daire temizliği, kiracı çıktıktan sonra daire temizli, inşaat sonrası daire temizliği gibi her konuda sizlere yardımcı olmaktayız. Dairelerinizde cam silme, duvar silme ve mutfak, banyo, tüm odaları gerektiği gibi temizlemekteyiz. İnşaat yapılan dairelerinizde ise inşaattan sonra kalan kalıntıları dışarı atarak, pislikleri temizlemekteyiz. Kiracı çıktıktan sonra oturan kişinin kim olduğunu bilmediğimiz için dairenin temizlenmesi gerekmektedir. Badana boya yapılması için gerekli tadilat işlemlerini yapmaktayız. Dairede bulunan petekleri buharlı makine ile temizlemekteyiz. Uygun aparatlarla camları ve yerleri silmekteyiz. Kararmış derzler, duşakabin ve mutfak dolapları gibi aklınıza gelen her yer özenle temizlenmektedir.Muratpaşa daire temizliği firması olarak her konuda sizlere yardımcı olmaktayız.

Dış cephelerde kullanılan malzemeler kullanıcıların zevkine göre tercih edilmektedir. Temizliği yapılacak olan dış cephelerinin yüzeyleri taş, mermer, kaplama, boya gibi malzemelerden oluşmasıyla birbirinden farklılık göstermektedir. Farklı olan bu yüzeylerin temizlenmesi de birbirinden farklıdır. Zamanla yağmur ve kar yağışı, egzoz dumanı gibi sebeplerle kirlenmeleri sonucu kirli görünümleriyle olumsuz durum oluşturan dış cephelerin belirli zamanlarda temizlenmesi gerekmektedir. Düzenli olarak temizlenmeyen dış cephelerde bazı hasarlar meydana gelmektedir. Bu konudaMuratpaşa dış cephe temizliğifirması olarak sizlere profesyonel hizmet vermekteyiz. Özellikle dış cephelerdeki cam yüzeyler kirlenmeleri sonucu olumsuz bir görüntü ortaya çıkmaktadır. Dış cephenizin malzemesi ne olursa olsun gerekli önlemleri alarak ve uygun ekipmanlar kullanarak kısa sürede temizlemekteyiz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Hemen Arayın