0505 962 07 45 cgstemizlik7@gmail.com

Muratpaşa Yangın, İnşaat ve Dış Cephe Temizliği CGS Temizlik

1
Tem

Yangından sonra zarar gören ortamlarda profesyonel bir temizlik yapılması gereklidir. Ortamda meydana gelen koku, hasar ve zararın kısa sürede giderilmesi gerekmektedir. Muratpaşa yangın temizliği firması olarak ustalarımız ve ekipmanlarımızla hizmetinizdeyiz. Yangından oluşan izleri ve duvarlardaki tahribatı gidererek duvarların ve tavanları yeniden boyamaktayız. Kaliteli malzemeler kullanarak ortamın eski görüntüsüne kavuşmasını sağlamaktayız. Yangından dolayı özellikle çıkan alevler sonucunda tavanlar ve duvarlar kararmaktadır. Yangın izlerinden dolayı iki üç kat boya yapılarak ancak istenilen görüntüye ulaşılmaktadır. Boyadan sonra eşyaların temizlenmesi gerekmektedir. Mekanda bulunan eşyalar ise vakumlu temizleme cihazlarıyla temizlenerek kurutulmaktadır.Ev eşyası haricindeki kıyafetler de kuru temizleme ile temizlenmektedir. Tecrübeli ekibimiz her alan için ayrı ayrı malzeme kullanarak ortaya profesyonel bir hizmet çıkarmaktadır. Kıyafet gibi eşyalar ise kuru temizleme ile temizlenmektedir. Tüm işlemler halledildikten sonra tertemiz bir ortam sizlere teslim edilmektedir.

İnşaat sırasında birçok malzeme kullanıldığından dolayı oluşan pislikler ve kalıntılardan dolayı ortam çok fazla kirlenmektedir. Boş alanlarda yapılan inşaattan kalan pisliklerin temizlenmesi daha kolay olmaktadır. Ancak içerisinde eşya varken yapılan inşaatlarda eşyalara dikkat ederek temizlik yapılması gerekmektedir. Firmamız kullandığımız malzemelere ve yöntemlere çok dikkat etmektedir. Firmamızda profesyonel olan çok fazla personelimiz bulunmaktadır. Tecrübelerimiz sayesinde kısa sürede inşaat alanlarınızı temizleyerek, anlaştığımız sürede sizlere teslim etmekteyiz. Muratpaşa inşaat temizliği olarakistediğiniz her an firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

Birçok farklı malzemeden meydana gelen dış cepheler bulunmaktadır. Her yüzeyin farklı şekilde temizlenmesi gerekmektedir. Firmamız dış cephe temizliğinde cam ve metal olan yüzeyler için farklı temizlik maddeleri kullanmaktadır. Uygun malzeme kullanarak dış cephelerde herhangi bir zarar meydana gelmesini önlemekteyiz.Dış cephelerin daha iyi bir şekilde temizlenmesi için bireylerin düzenli olarak temizlik yaptırmaları gerekmektedir. Ancak bu şekilde dış cephelerde oluşan kirler tabaka oluşturmadan müdahale edilmiş olmaktadır.Uygun temizlik malzemeleri kullanarak dış cepheye zarar gelmemesini ve estetik görüntüsünü kaybetmemesini sağlamaktayız.Muratpaşa dış cephe temizliği firması olarak vinç, asma sepet gibi birçok iş makinelerini kullanarak profesyonel bir hizmet vermekteyiz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Hemen Arayın