0 242 339 22 22+ 0505 962 07 45 cgstemizlik7@gmail.com

Ofis Temizliği CGS Temizlik

Cam ekibimiz

Cam ekibimiz

Ofis Temizliği Hizmeti Veren Şirketler

Her iş yeren için bulunduğu ortamın temizliği çok önemlidir. Ofis temizliği müşterilerin ve gelen misafirlerin her zaman dikkat ettiği önemli bir husustur. Ofislerinizde bulunan koltukları ve halıları vakumlu makinelere ile tek bir zerre toz kalmadan itina ile temizliği yapılmaktadır. Ofis cam büyüklüğünüz ne kadar olursa olsun iç ve dış olarak silinmektedir. Ayrıca ofiste bulunan mobilyalarınız özel temizlik ürünleri ile tozdan arındırılır. Ofis pencerelerinizde panjur temizliği yapılmaktadır. Avize ve ışıklandırma sağlayan spot lambalarınızın tozu alınır. Ofis içersindeki koltuklarınız deri ise kullanılan deri döşemelerine kimyasal içermeyen özel temizlik ürünleri ile deri koltuklarınız temizlenmektedir. Ayrıca zemin parkeleri temizliğinden sonra müşterinin isteğine göre cila işlemi de yapılmaktadır.

Banka Temizliği yapan Şirketler

Yıllardır temizlik hizmeti veren firmamız tarafından banka temizliği yapılmaktadır. Alanın büyüklüğüne göre ya da kat sayısına göre profesyonel elemanlarımızla garantili temizlik sunuyoruz. Banka temizliği hizmetlerimiz arasında cam silme duvar silme masa tozlarını alma ve zemin temizleme hizmetlerimiz bulunmaktadır. Bankanın temizlik elemanı ihtiyacına göre daimi personel temin edebiliriz. Özellikle banka içersinde temizliğe başlamadan önce dış cep’e temizliği yapılmaktadır. Bankanın dıştan komple camları silindikten sonra banka içi itina ile temizlenmektedir. Yetkilinin isteğine göre banka içersinde mutfak ya da çay servisi yapılan alanların temizliği de yapılmaktadır. Dolap içleri ve dış kapakları silinmektedir.

Kemer Temizlik Hizmeti Veren Şirketler

Uzun yıllardır temizlik sektöründe hizmet veren kemer temizlik şirketleri evler de ofisler de oteller de ve birçok alanda profesyonel temizlik personeli ile hizmet vermektedir. Kemer temizlik şirketleri için en önemli ve değişmeyen ilkelerimiz arasında müşteri memnuniyeti ön planda tutulmaktadır. Temizlik hizmeti hangi alanda yapılacaksa ona göre personel sayımız belirlenmektedir. Personellerimiz genç ve dinamik bir ekipten oluşmaktadır. Temizlik hizmeti için kullanılan son sistem teknolojik makineler sayesinde temizlik hizmetimiz de garanti vermekten gurur duyarız. Otel temizlik hizmeti veren şirketlerimiz ilk etapta temizliğe dış cep’e camlardan başlamaktadır. Dış cep’e camların yüksekliği ne kadar olursa olsun teknolojik ekipmanlarla temizlik işlemlerini en kaliteli şekilde müşterimize sunmaktayız.