0 242 339 22 22+ 0505 962 07 45 cgstemizlik7@gmail.com

Ofis Temizliği Yapan Temizlik Şirketleri CGS Temizlik

Cam ekibimiz

Cam ekibimiz

Ofis Temizliği Yapan Temizlik Şirketleri

Ofis temizliği işlerinizi büyük bir itana ile yapan Antalya Konyaaltı temizlik firmaları ofis büyüklüğünüz ne kadar olursa olsun uzman kadrosu ile ofis içersi temizliğinizi özveri ile yapmaktadır. Ofis içi temizliğinizde özel temizlik malzemeleri kullanılmaktadır. Ofis mobilyalarınızın tozu alınırken aynı zamanda parlatılır özel parlatıcı süngerler sayesinde mobilyaların üzeri uzun bir süre leke ve toz tutmaz. Ofis içersinde bulunan halılarınız vakumlu makineler ile yıkanmaktadır. Yıkama esnasında aynı zamanda kurutulur ve parfümlü durulama suyu kullanılmaktadır. Ofis camlarınız silinir ve ofis içersindeki kapıların tamamı silinmektedir. İsteğe göre ofis içi duvarlar özel temizlik malzemeleri ile silinmektedir. Ofislerin içinde bulunan tuvaletler dezenfekte ilaçlar sayesinde hijyenik bir şekilde temizlenir.

Temizlik Şirketini Kapsayan Hizmetler

Evlerinizde ofislerinizde ya da satın aldığınız inşaat kalıntısı bulunan sıfır dairlerde Antalya Konya altı temizlik şirketi profesyonel kadrosu ile hizmet vermektedir. Müşteri memnuniyetini her koşulda gözeten firmamız uzaman kadrosu ile hijyenik temizlik hizmeti sunmaktadır. Evleriniz de yapılan temizlik hizmetlerinde oda temizliğini isteğe bağlı duvar silme işlemi ile başlamaktadır. Oda içersindeki koltuklar ve halılar vakumlu makinelerle temizlenir. Camlar silinir ve perdeleriniz yıkanır ütülenir. Oda içersindeki mobilyaların tozu alınır süs eşyalarınızın temizliği yapılır avize tozu alınır daire içersindeki bütün kapılar komple silinir mutfak dolapları iç dış temizliği yapılır buzdolabınız boş ise içersin temizlenir. Mutfak tezgahı temizlenir ocak üstü silinir ve aspiratör temizliğiniz yapılır.

Boş Daire Temizliği Nasıl Yapılır

Özellikle sıfır dairlerde inşaat kalıntısı temizlemek çok zor ve zahmeti bir iştir. Antalya Konya altı temizlik firması ile boş dairenizi kolaylıkla kısa bir sürede temizletebilirsiniz. Sıfır daire temizliğinde oda temizliği mutfak, banyo temizliği oldukça zahmetli ve zaman alan bir iştir. Antalya Konya altı temizlik firması sizi bu dertten çok uygun fiyatlara mükemmel temizlik hizmeti vererek kurtarmaktadır. Sıfır dairelerde odaların tamamı komple duvar, kapı ve camları silinerek başlanır. Ardından yerlerde kullanılan parkenin cinsine göre temizlik malzemesi kullanarak temizlenir. mutfak ve banyolar hijyen sağlayan temizlik malzemeleri ile komple temizlenir.