0 242 339 22 22+ 0505 962 07 45 cgstemizlik7@gmail.com

Otel temizliği

ev-temizligi

ev-temizligi

Otel Temizliği

İnsanların kalacakları ve konaklama ihtiyaçlarını karşılayacakları oteller arasında seçim yaparken en çok hijyen konusuna dikkat ettiklerini görebilirsiniz. Bir otel ne kadar hızlı servis yapıyor ve ne kadar uygun fiyatlı olursa olsun temizlik konusunda yetersiz olduğu sürece kesinlikle insanların tercih ettiği bir otel olmayacaktır. Bu yüzden otel sahiplerinin ve yöneticilerinin otel temizliği konusunda daha hassas davranmaları gerekmektedir. Bu yüzden bireysel olarak çalışan temizlik elemanlarından ziyade temizlik şirketlerinden destek almanız sizin için çok daha doğru olacaktır.

Temizlik şirketleri çalışanlarına nerenin nasıl ve hangi ürünlerle temizlenmesi gerektiği konusunda gerekli eğitimleri verdiği için otelinizdeki her köşenin en iyi şekilde temizlenmesini de sağlayabilirsiniz. Odalardaki çarşaf temizliğinden havlu ve bornoz temizliğine, yerlerin temizlenmesinden yatakların havalandırılmasına etrafın tozunun alınmasından banyo temizliğine kadar her ayrıntının üzerinde dikkatli bir şekilde duran kişilerden alacağınız hizmetler sayesinde otelinizin daha hijyenik olmasını, misafirlerinizin de daha memnun bir şekilde bu odalarda konaklamasını sağlayabilirsiniz.

En yeni teknolojik cihazlar kullanılarak gerçekleştirilen derinlemesine temizlik işlemleri gerçekleştiren firmamızın temizlik ekipleri sayesinde ihtiyaçlarınıza uygun şekilde temizlik programları uygulanmakla beraber daimi temizlik elemanı ihtiyaçlarınız da firmamız tarafından karşılanmaktadır. Otel temizliği konusunda gerekli eğitimleri alarak temizliğin her adımında yeni teknolojik cihazları ve temizlik yöntemlerini kullanan elemanlarımız tüm eşyalarınızın ilk günkü gibi parlamasını sağlamaktadır. Mobilyalarınızın temizliğini sağlamanın yanı sıra tekstil ürünlerinin temizliği konusunda da uygun yöntemleri kullanan elemanlarımız her alan için en uygun temizlik ürünlerini kullanmaya özen göstermektedir.

Her odayı aynı titizlikle temizleyen ve ahşap mobilyalarınızı ya da metalik mobilyalarınızı en uygun şekilde temizleyen firmamızın temizlik ekipleri sayesinde otelinize gelen misafirlerinizin tekrar tekrar sizi tercih ettiğini görebileceksiniz. Otelinizin hijyenik hale gelmesi sayesinde prestijinizin de artacağını düşünecek olduğunuzda otel temizliği konusunda daha titiz davranmanız ve bu konuda en az sizin kadar hassas olan firmamızla çalışmanız yararınıza olacaktır. Firmamız her biri işinin ehli ve deneyimli temizlik elemanları sayesinde otelinizi istekleriniz doğrultusunda ve hijyen koşullarını yerine getirerek temizlemektedir. Günlük temizlik işlemlerinin yanı sıra haftalık ve aylık olarak gerçekleştirilmesi gereken temizlik işlemleri hususunda da firmamızdan destek alabilirsiniz.