0 242 339 22 22+ 0505 962 07 45 cgstemizlik7@gmail.com

Personel Temini CGS Temizlik

Merdiven temizliği

Merdiven temizliği

Personel Temini

İşçi temini için çalışmaya başlamadan önce görüşmeler yapılarak temizlik faaliyetlerinin hangi günler ve saatler arasında temizliğin gerçekleştirilmesi gerektiği konusunda anlaşılmaktadır. yapılacak görüşmeler ile periyot planı belirlendikten sonra temizlik personellerimiz sizlere hizmet vermeye başlar. Gerçekleştirilecek olan çalışmada belirlenen süreler dâhilinde personelimiz gerekli olan bütün işlemleri yapabilmektedir. İş yerinin etkin temizliğini eğer bir kişi belirlenen zamanlar içerisinde bitiremiyorsa iş yerinin büyüklüğüne göre gerekli olan personel sayısı düzenlemektedir. Bu sayede temizlik işlerinin aksamaması amaçlanmaktadır.

Temizlik personelimizin sizlere verdiği hizmette belirlenen mekanların temizliğini uygun ve kaliteli malzemeler ile yapılmaktadır. Bu sayede iş akışına engel olunmadan ofislerinizin her zaman temiz kalmasını sağlayabilirsiniz. Profesyonel çalışma sayesinde tüm gün ücreti ödemek durumunda da kalmamaktasınız. Personel temini sadece iş yerleri için değil evler içinde yapılabilmektedir Evlerinde temizliğe ihtiyaç duyan binlerce kişi part time temizlik personeli hizmetimizden yararlanmakta belirli periyotlarda evlerinin temizlenmektedir. Part time temizlik personeli içeriğinde uzman ve temizlik konusunda hangi ürünlerin kullanılmasını bilen kişiler yer almaktadır. Bu sayede evinizde yapılacak olan temizlik çalışmalarında eşyalarınıza ve evinize temizlikten dolayı herhangi bir zarar gelmemektedir.

Eşyalarınızın türüne göre temizlik malzemeleri seçilmektedir. Bunun yanında halı, perde gibi eşyaların da temizlikleri belirli sürelerde gerekli temizlik yöntemleri ile yapılmaktadır. Part time temizlik personeli gerçekleştirdiği çalışma sayesinde belirlediğiniz süreler boyunca istediğiniz temizlik faaliyetlerini gerçekleştirerek sizlere her zaman temiz ve huzurlu bir yaşam ortamı sağlamaktadır.

 Part time İş İşgücü temini personeli sizlere vereceği temizlik hizmetinde her zaman müşteri memnuniyeti ile hareket etmektedir. Bu yüzden personellerimiz eğitimli ve konularında uzman kişilerden oluşmaktadır. Temizlik sırasında her zaman en kaliteli malzemeler kullanılmaktadır. Bunun yanında temizlik ürünlerini doğru bir şekilde kullanılarak insanların sağlığına zarar vermeleri engellenmektedir. Temizlik konusunda sizin isteklerinize göre ister evde olun ister olmayan gerçekleştirilebilmektedir. Bunun yanında part time temizlik personeli ihtiyaçları toplantı salonları, konferans salonları gibi alanlarda da temizlik yapılmaktadır. Bu mekânlar belirli zamanlarda kullanılmaktadır. Bu yüzden temizlik işlemleri de genel olarak aktivitelerin yapılacağı zamanlarda yapılması istenmektedir. Bu gibi işlemlerdeyarı zamanlı temizlik personeli hizmetimizden yararlanarak belirlenen zamanlarda temizlik işlemlerinin yapılmasını sağlayabilirsiniz.