0505 962 07 45 cgstemizlik7@gmail.com

Platform ve Sepetli Platform Kiralama Hizmetimiz CGS Temizlik

13
Haz

Artan kentsel dönüşümler ve yeni yeni inşa edilen kuleler birçok farklı ekipman ihtiyacını da beraberinde getirmiştir. Özellikle yüksek katlı yapılarda daha hızlı ve güvenli çalışabilmenin en kolay yolu olarak da platform ve sepetli platformlar kullanmaktır. İnsan gücünün yetemediği ya da yetişemediği hallerde bu tarz iş makineleri tercih edilerek işlerin daha kolay yapılabilmesi daha da mümkün hale gelmiştir. Kepez platform kiralama ile imkansız görünen tüm yüksek yapılar daha müdahale edilebilir hale gelmektedir. Günlük, haftalık ya da aylık periyotlarda kiralayacağınız platform ve sepetli platformlar ile işlerinizi iş güvenliği kapsamında gerçekleştirebilirsiniz. İş makinesi olarak da kullanılan bu araçlar daha güvenli çalışma alanı için ideal bir çözümdür.

Platform ve sepetli platformlar farklı model ve tonajlarda tasarlanmaktadır. Model ve tonaj seçimi tamamen kiralayıcı firmaya aittir. Teknik konuda kiralayacak firmaya yardımcı olabilecek firmamızda 20 metrelik modellerden 72 metrelik modellere kadar çeşitler mevcuttur. Kepez sepetli platform kiralama hizmeti veren firmamız her türlü teknik desteği siz değerli müşterilerimize sunacaktır. Çalışma alanınızın yüksekliği, taşıma için tercih ettiğiniz yapı malzemeleri doğru seçim yapabilmeniz hususunda işlerinizi daha da kolaylaştıracaktır. Kiradan döndükten sonraki bakım ve onarımları yapılmış bu araçlarımız bünyemizde kullanıma hazır bir şekilde beklemektedir. İstediğiniz süreye kadar kiralayıp kullanacağınız bu araçlarımızın kullanımı sırasında herhangi bir sorun ile karşılaşırsanız firmamızı arayarak yardım talep edebilirsiniz. Her türlü sorunlarınıza ekonomik çözüm sunacak firmamız kiralama öncesi ve sonrası desteklemeye devam edecektir.

Menlift kullanımı her geçen gün artmaya devam etmektedir. Özellikle yüksek yapıların dış cephesinde yapılacak işlerden dolayı kullanılması gereken menliftler aynı zamanda taşıyıcı özelliğine de sahiptir. Menlift ile malzemeleri indirebilir, kaldırabilir ya da belli bir yükseklikte sahip tutabilirsiniz. Her türlü amacınızı rahatlıkla karşılayabilen menliftler bakım, onarım ve tadilat yapan firmalar, inşaat firmaları, elektrik idaresi ve temizlik sektöründe faaliyet gösteren firmalar tarafından tercih edilmektedir. Kepez menlift kiralama hizmetimiz ile satın alıp maddi bir yükün altına girmek yerine dönemsel ihtiyaçlarınız için gereken menliftleri firmamızdan kiralamanız daha mantıklı olacaktır. Kiralama hizmetlerimiz ve araçlarımız hakkında bilgi almak için firmamızı aramanız yeterlidir.