0505 962 07 45 cgstemizlik7@gmail.com

Sepetli Platform Kiralama Hizmeti cgs temizlik

9
Haz

Son yıllarda artan iş ve işçi sağlığı güvenlik tedbirleri birçok ekipmanın kullanılmasını da zorunlu hale getirmiştir. Özellikle güvenliği daha ön planda tutacak makine ve ekipmanlar ile yüksek yapılarda çalışmak daha kolay ve mümkündür. Yüksek katlı yapıların hızla arttığı günümüzde iş güvenliği kapsamında çalışılabilmesi için sepetli platformlara ihtiyaç duyulmaktadır. Antalya sepetli platform kiralama alanında hizmet gösteren firmamız, yüksek yapılar için doğan bu ihtiyacı ekonomik fiyatlarla karşılamaktadır. İş makinesi kategorisinde tercih edilen sepetli platformlar insan gücünün ulaşamadığı bölümler için ideal bir çözümdür. Mevcut işlerin daha güvenli ve hızlı bir şekilde yapılabilmesine imkan tanıyan makinelerdir.

Dış cephe temizliği

Kullanımı oldukça kolay olan menlift ve platformlar bir operatör tarafından kullanılmak zorundadır. Aksi halde ciddi kazalara sebebiyet verilebilir. Sepetli menlift kiralama konusunda uzmanlaşmış firmamız, kiralayıcı firmadan kiralama öncesinde operatör belgesi talep etmektedir. Kiralama sonrası doğabilecek tüm olumsuzluklar bu gibi detaylar sayesinde de ber taraf edilmektedir. Hem model açısından hem de tonaj açısından farklılık gösteren menliftler 20 metreden 84 metreye kadar değişmektedir. Bu seçimin yapılabilmesi için yapıların yüksekliği ve tercih ettiğiniz yapı malzemeleri önemlidir. Menlifler aynı zamanda yapı malzemeleri çalışan işçi ile birlikte taşıyan cihazlardır. Bu yüzden gerekli hesaplamalar yapılarak kiralama yapılması çok önemlidir. Birçok alanda tercih edilen menliftler özellikle inşaat sektörünün eli ayağıdır. Yüksek yapılarda iş güvenliği sebebiyle zorunlu hale getirilmiş menliftler işin kısa sürede ve sorunsuz bir şekilde tamamlanmasına da yardımcı olur.

Sepetli platformlar yüksekliğe bağlı ağırlık taşımaktadır. 20 metre yükseklikteki menlift 3,5 ton taşırken 72 metrelik menlift 35 ton taşır. Bu ayrımı yapabilmek için kiralama hizmeti veren firmanın da kiralayan firmanın da deneyimli olması gerekir. İş güvenliği açığını kapatan sepetli platformlar açık alanlar için idealdir. Güvenlik açısından firmaların beklentilerini karşılayabilecek sepetli platformları Antalya sepetli platform firması olarak bizden temin edebilirsiniz. Günlük, haftalık ve aylık periyotlarda kiralayacağınız sepetli platform ile iş güvenliğinin zorunluluklarını yerine getirebilirsiniz. Bunun yanı sıra daha güvenli ve hızlı iş bitirme için de sepetli platformlar ideal bir çözüm olacaktır.

Hemen Arayın