0505 962 07 45 cgstemizlik7@gmail.com

Sepetli Vinç Kiralama Paşa vinç

12
Eyl

Eşya taşımak için en iyi yöntemlerden olan Sepetli Vinç Kiralama ağrır eşyaların kolay şekilde taşınmasını sağlar. Firma olarak insan ve iş güvenliği için en korunaklı şekilde istenen tarihte kiralama yapılmaktadır. 7/24 hizmet veren firmamız internet sayfasından iletişim numaralarından bizlere ulaşarak fiyat alabilir ve randevu için gün belirleyebilirsiniz. Her bakımı yapılan halat ve araçlarımızla güvenli şekilde taşıma yapılmaktadır. Bu vinçler genellikle inşaat sektöründe kullanılmaktadır. Teknolojinin gelişmesiyle insan gücüne az ihtiyaç duyulmaktadır. Kiralık vinçler 20 ve 40 ton ağırlığında malzeme ve eşya taşıma kolaylığı yaşanmaktadır. Yüksek hatlara kurulumu yapılacak eşyaların ya da inşaatlara malzeme çıkartmak için en çok talep edilen sistemdir.

30 metrelik sepetli vinçlerle Yüksekte Çalışma Vinçi kiralanır. Bu kiralamalar sadece araç için olurken isteğe bağlı vinç operatörlerde eşlik etmektedir. Firmamızda çalışan profesyonel ve sertifikalı vinç operatörleriyle imkân sağlamaktadır. Birçok eşyanın yüksekte kurulumunun yapılmasını sağlayan araçlarımız büyüklü ve küçüklü olarak istenilen alana kolaylıkla getirilir. Firmamız kurulduğu yıldan itibaren sigorta güvenliğiyle kaliteli hizmet vermektedir. Yapılması istenen işin en hızlı şekilde yapılmasını sağlayarak, iş bitimini hızlandırmaktadır.  Vinç kiralamak için firmamızla iletişime geçilip ya da görüşme ofisimize gelerek fiyat teklifi alabilirsiniz. Bu vinçlerin tercih edilme nedenleri arasında işlerin daha hızlı ilerlemesi, can güvenliği sağlamak ve rahat şekilde işleri eksiksiz yapılması amaçlanmaktadır.

İstenilen boyutta istenilen vinç aracının kiralanması içi Antalya Vinç Firmaları tercih edilmelidir. Antalya’nın her bölgesine bu imkânı sunan firmalar bölge bayilikleri ve isteğe göre hizmet ayarlanması yapılmaktadır. Vinç kiralama fiyatları firmamızı öğrenmek için kısa bilgi alınmalı ve taşınacak yük ağırlığına ve kiralama gün sayısına göre belirlenmelidir. Kiralama sadece yüksekte olan reklam panoları, lambalar, cam temizlikleri içinde bu uygulamalara göre küçük aralar temin edilir. Firmamız araç büyüklüğüne göre fiyat vermektedir. Her firmanın genel çalışma prensibi vardır. Firmamız en iyi hizmet kalitesi ve güvenli hizmeti vermek için çalışmalar ve yenilikler yapmaktadır. Firma çalışanlarımız her sene yeni eğitimler alarak profesyonel bir kiralama sağlamaktadırlar.

Hemen Arayın