0505 962 07 45 cgstemizlik7@gmail.com

Serik Dış Cephe, Yangın ve AVM Temizliği CGS Temizlik

4
Ağu

Zemin temizliği

Serik Dış Cephe, Yangın ve AVM Temizliği

Serik dış cephe temizliği firması olarak bölgede işini profesyonel yapan firmalardan bir tanesiyiz. Yanlış malzeme sonucunda dış cephelerde kalıcı hasar oluşabileceği için, temizlik esnasında her yüzey için farklı temizlik maddeleri kullanmaktayız. Süreklilik sağlayan temizliklerde sonuç daha başarılı olmaktadır. Yani binanın dış cephe temizliğini yılda iki kez yaptırarak ancak o zaman kalıcı sert tabaka kirlere karşı önlem anlınmış olunur ve aynı zamanda dış cephede de yıpranmalar meydana gelmez.Temiz olmasının yanındainsanın nasıl kıyafeti onu güzel gösteriyorsa, bir binanın kıyafeti gibi olan dış cephesinin yıpranmaması da çok önemlidir. Firma olarak hizmetimiz sırasında estetik görünüşünü de kaybetmemesini sağlamaktayız. Vinç, asma sepet, makaslı platform, örümcek vinç gibi iş makinelerini kullanarak hizmet vermekteyiz. Hizmetimiz sırasında iş güvenliğini sağladığımıza dair gerekli belgeleri sizlere sunmaktayız.

Yangından sonra ortamda birçok hasar meydana gelmektedir. Serik yangın temizliği firması olarak tecrübelerimize güvenip sizlere temiz bir mekan sunmaktayız.Yangından dolayı eşyalara koku sinmesi, duvarların ve tavanların iz olması gibi geriye birçok yapılması gerekenler kalmaktadır. İlk olarak tüm pislikleri temizledikten sonra tavanları ve diğer yerlerin boya işlerini halletmekteyiz. Gerekli havalandırmaları yapıp iki üç kat boya ile tavanları ve duvarları boyamaktayız. Kokular ve yıpranmalar için profesyonel bir hizmet sunmaktayız. Duvarlarda onarılması gereken yerleri eski haline gelecek şekilde onarmaktayız. Sinen kokular için havalandırıp eşyaları vakumlu temizleme cihazlarıyla temizlemekteyiz. Kıyafetlerin temizlenmesi için de kuru temizlemeyi kullanmaktayız. Uygun fiyatlı hizmetlerimizden yararlanmak için firmamız telefon numaralarından bizlere ulaşabilmektesiniz.

Serik AVM temizliği firması olarak bölgemizdeki AVM’ lerin tertemiz olması için elimizden geleni yapmaktayız. Büyük küçük birçok insan her gün bu ortamlarda bulunmaktadırlar. Ayrıca çalışanlar için de her gün bulundukları mekânların temiz olması gerekmektedir. AVM deki koridor, yeme içme yerleri, mescit, tuvaletler gibi bölgelerin kirlenme oranlarına göre temizleme sırasını oluşturmaktayız. Periyodik olarak çalıştığımızdan dolayı kimseyi rahatsız etmeden istenilen sürede temizliği bitirmekteyiz. Deneyimli personellerimizle birlikte işimizi uzman bir şekilde yapmaktayız. Kaliteli hizmet almak istiyorsanız firmamızı tercih edebilirsiniz.

Leave A Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Hemen Arayın