0505 962 07 45 cgstemizlik7@gmail.com

Site Temizliği Hizmeti CGS Temizlik

Eşyalı ev temizliği

Eşyalı ev temizliği

Site Temizliği Hizmeti Hızlı ve Güvenilir Olarak Verilir

Firmamız temizlik hizmetlerini uzun yıllardır profesyonel çalışanları ve kalite standartları sertifikasına uygun çalışma sistemi ile sunmaya devam etmektedir. Önceliğimizin sizlerin memnuniyeti olduğu hizmetlerimizden bir de site temizliği hizmetidir.

Geniş alanlara sahip olan sitelerde temizlik hizmetini sunarken hızlı ve güvenli çalışmaya özen göstermekteyiz. Bahçelerin, apartman girişlerinin ve siteye ait olan tüm alanların temizliği itina ile yapılmaktadır.Temizlik konusunda alanında uzman olan çalışanlarımız, her ayrıntıyı kısa sürede temizlemektedirler.

Kullanmış olduğumuz temizleyiciler doğaya dost malzemeler olup, zararlı kimyasallar içermemektedir. Temizlenen alanlarda güvenle bulunmanız için özel temizlik malzemeleri son teknoloji ürünleri kullanılarak uygulanmaktadır.

Konut Temizliği Alanında Profesyonel Hizmet Sunmaktayız

Konutların temizliği alanında da hizmet veren firmamızın konut temizliğinde bu konuda uzmanlaşmış deneyimli elemanlarımız çalışmaktadır. Kısa sürede konut temizliği hizmetini sizlere sunan ekibimizin çalışma prensibinde sizlerin memnuniyeti ön plandadır. Firmamızın önceliği olan bu prensip ile evlerinizin her köşesi itina ile temizlenmektedir.

Pek çok alanda ve yüzeyde temizliğin hangi temizleyicilerle nasıl yapılacağını bilen alanında uzman çalışanlarımız, konut temizliği hizmetini sunarken de bilgi ve deneyimleri ile hareket etmektedir. Bilinçli malzeme kullanımı ile yüzeylerde sorun ve hasar oluşmasının önüne geçilmektedir.

Evlerin temizliğinde de zararlı kimyasallar içermeyen doğa ve insanla dost temizleyici ürünler kullanılmakta olup, evlerinizde güvenle yaşamaya devam etmeniz düşünülmektedir. Özellikle alerjik bir durumunuz ya da çocuğunuz var ise bu temizleyicilerin sağlığı tehdit etmediğini bilerek güvenle kullanılmasına izin verebilirsiniz.

İşçi Temini Hizmetimiz İle En İyileri Sizlerle Buluşturuyoruz

Firmamızın temizlik hizmetlerinin yanında sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda konusunda uzman çalışanları sizlerle buluşturmaktayız. Hizmet verdiğiniz sektörün temizlik koşullarına uyumlu, bilgili ve bilinçli işçi temini konusunda en iyi hizmeti sunmaktayız. Hem aracılık hizmetimizin hem de sizlerle çalışacak olan kişilerin en iyi olması konusunda hassas davranılmaktadır.

Temizlenecek alanın özelliklerine ve ortamına uygun olarak çalışacak işçiler ile sizler arasında yapmış olduğumuz aracılık hizmetinden sonra da soru veya sorunlarınız için bizlerle irtibata geçmeye devam edebilirsiniz. Sizlere aracılık ettiğimiz işçilerin hepsi profesyonel hizmet sunan, ilgili sertifikalı eğitimlerini tamamlamış, tecrübeli kişilerdir.

 

Hemen Arayın