0 242 339 22 22+ 0505 962 07 45 cgstemizlik7@gmail.com

Sürekli Hizmet Veren Temizlik Elemanları CGS Temizlik

Cam kazıma

Cam kazıma

Sürekli Hizmet Veren Temizlik Elemanları

Evleriniz de ofisleriniz de ya da site içi temizlik hizmetlerinizde işçi temini yapılmaktadır. Referanslı elemanları dilediğiniz saatlerde ya da daimi olarak temizlik işlerinde ya da yatılı olarak çalıştırabilirsiniz. Müşterinin talebine göre zaman belirlene bilmektedir. Ya da aynı eleman sürekli hizmet verebilmektedir. Referanslı elemanların sigortası ve maaş ödemeleri şirket tarafından yapılmaktadır. Özellikle site içi temizliklerinde daimi eleman hizmet verilecek site için daha uygun olmaktadır. İstediğiniz kriterlere uygun elemanlar dilediğiniz zaman zarflarında temizlik hizmeti de verebilmektedir. İşin yoğunluğuna göre birden çok eleman alımı yapabilirsiniz. Temizlik için hizmet veren elemanlarımız kullanacağı malzemeler şirket tarafından temin edilmektedir. Site içi temizliği özel vakumlu yer temizleme makineleri ile yapılmaktadır.

Temizlik Firması Ücretleri

Evler de ofisler de site içi temizliklerinde en kaliteli hizmeti sunan Isparta temizlik firması için müşteri memnuniyeti her zaman ön planda tutulmaktadır. Profesyonel temizlik elemanları tarafından yapılan ev ya da ofis temizliğinde özel temizlik malzemeleri kullanılmaktadır. Özel vakumlu makineler sayesinde derinlemesine temizlik yapılırken kumaş dokusuna ya da parkelere zarar verilmeden temizlik işleriniz itina ile yapılmaktadır. Derinlemesine temizlik yapan elemanlarımız müşterinin isteğine göre duvar silme işlerinizde yapılmaktadır. Koltuk ve halı temizliğinde özel vakumlu makineler sayesinde derinlemesine temizlik sağlanırken aynı anda kurutma işlemleri de yapılmaktadır. Yıllardır hizmet veren temizlik firmamız referanslı elemanları ile kaliteli hizmet garantisi ile müşterilerine temizlik hizmeti vermektedir.

Temizlik Firmaların Çalışma Şartları

Temizlik firmaları için önemli olan çalışan referansı almaktır. Çalışanlarının referans bilgilerini müşterileri ile paylaşan Isparta temizlik şirketi her zaman garantili ve kaliteli hizmet sunan bir firmadır. Isparta temizlik şirketleri eleman alımı yapmadan önce elemanın sağlık kontrollerini tam olarak yaptırmaktadır. Temizlik hizmetinde çalışan personellerin yaş ortalaması yirmi beş ve kırk yaş arasıdır. Daha kaliteli bir hizmet için genç ve dinamik ekiplere sahip olan firmamız her zaman müşterinin memnuniyetini gözetmektedir. Evleriniz ya da ofisleriniz de yapılan temizliğin garantisi şirket tarafından verilmektedir. Temizlik yapılacak yerin şartı ve koşulu olursa olsun itina ile ve detay olarak temizlenmektedir.