0505 962 07 45 cgstemizlik7@gmail.com

Temizlik Konusunda Uzman Destek CGS Temizlik

21
Mar

Yangınlar doğal afetlerin içerisinde ciddi zarara neden olan olaylar arasındadır. Kimi zaman kullanılmayacak hale gelen eşyalar ve evin durumu insanların tüm birikimlerini çöpe atması anlamına da gelebilir. Döşemealtı yangın temizliği yangın sonrası tahrip olmuş tüm eşyaları daha kullanılabilir hale getirmektedir. Yangın temizliği konusunda profesyonel hizmet veren firmamız yangın sonrası kurtarılabilecek eşyaların tespiti, temizliği, bakım ve onarımı titiz bir şekilde yürütmektedir. Yangından dolayı kötü kokunun giderilmesi, eşyaların kullanılabilir hale gelmesi için tercih ettiğimiz kimyasallar sağlığa kesinlikle zararı yoktur. Zarar görmüş eşyaları yangın ortamından ayırdıktan sonra sağlam olan mobilyalarınız için yapılan işlemler yaşamınızı devam ettirebileceğiniz seviyeye getirilir. Şahsi olarak yangın sonrası temizliği yapmaya kalksanız bu konuda başarılı olamayacağınızı bilmeniz gerekir.

Makinalı temizlik
Makinalı temizlik

Profesyonel Temizlik Hizmetimiz

Temizlik birçok insanın sevmediği işler arasındadır. Nitekim kolay gibi görünse de inşaat temizliği de uzmanlık gerektirir. Döşemealtı inşaat temizliği alanında faaliyet gösteren firmamız inşaat sonrası alçı ve boya kalıntıları, pencere ve kapıların ambalaj kalıntılarını, tuvalet ve banyonun kireç kalıntıları, dolapların ambalajları olmak üzere birçok alanda profesyonel hizmet sunmaktadır. Boş bir alan olsa dahi profesyonel bir çalışma gerektiren bu işlemler şahsi olarak yapabileceğiniz işler değildir. Yapsanız dahi ciddi bir zaman kaybına neden olur. Firmamız sizin yerinize inşaat sonrası daire, ofis ve dükkan temizliklerini yaparak temiz yaşam alanlarına kavuşmanızı hedefler. İnşaat temizliğine kalıcı çözümler sunan firmamız bu konuda beklentilerinizi rahatlıkla karşılayabilmektedir.

Dış Cephe Temizlik

Temizlik konusunda herhangi bir sınırımızın olmadığını bilmenizi isteriz. Döşemealtı dış cephe temizliği konusunda güvenebileceğiniz firmamız sizlerin aslında en iyi çözüm ortağıdır. Dış cephe temizliği genellikle boydan boya cam ile döşenmiş yapılar için uygundur. Gerekli güvenlik tedbirlerini aldıktan sonra işe başlayan firmamız yapılarınızın ilk günkü haline dönmesine imkan sağlar. Uygulama sırasında vinç ya da çatıya monte edilmiş manuel ya da motorlu sepetler tercih ederiz. Bu da işimizde başarılı olmamıza imkan sağlayan temizlik yöntemimizdir. Son derece riskli olan dış cephe temizliği ancak profesyonel firmalarca yapıldığı sürece risk oluşturmaz. Çok yönlü bir şekilde faaliyet gösteren firmamızın ayrıcalıklı hizmetleri için arayabilirsiniz.

Hemen Arayın