0505 962 07 45 cgstemizlik7@gmail.com

Temizlik Şirketi Antalya Konyaaltı CGS Temizlik

Cam kazıma

Cam kazıma

Temizlik Şirketi Antalya Konyaaltı

Değerli müşterilerinin her zaman memnuniyetini kazanmayı hedefleyen Antalya konyaaltı temizlik şirketi 7gün 24 saat hizmet vermektedir. Bir telefon uzaklığında olan temizlik şirketimizi istediğiniz zamanlarda ihtiyacınız olan temizlik işlerinizi yapmaktadır. Profesyonel kadrosu ile eviniz ofisiniz kısa süre içersinde dezenfekte edilerek temizlenmektedir. Temizlik yapılacak dairelerde özel temizlik malzemeleri kullanılmaktadır. Oda temizliğini kapsayan hizmetlerimiz de isteğe göre duvar silme ve parke cilalama hizmetlerimiz de mevcuttur. Dairenizin her odasını büyük bir itina ile temizleyen Antalya konyaaltı temizlik şirketi için müşterinin memnuniyeti çok önemlidir.

Temizlik Şirketleri Evleri Nasıl Temizliyor

Odaların temizliğinde vakumlu makineler sayesinde halılarınızın üzerinde tek bir zerre toz kalmadan işlem yapılmaktadır. Dilerseniz yıkama makineleri ile halılarınız yıkanır ve kurutulur. Oda temizliğini kapsayan hizmetlerimiz arasında mobilyalarınızın tozun alınır ve parlatıcı temizlik süngeri ile parlatılır leke olmasına ve toz tutmasına parlatıcı süngerler sayesinde uzun süre temiz olarak kullanmanız sağlanır. Koltuklarınız isteğe göre yıkanır ve kurutulur Konyaaltı temizlik şirketi özel vakumlu makineleri ile en zor işlerinizin profesyonel olarak üstesinden gelmektedir. Çok kısa bir süre içersinde arzu ettiğiniz temizliğe ve hijyene Konyaaltı temizlik şirketi ile kavuşabilirsiniz.

Temizlik Şirketi Hizmetleri

Her insan bulunduğu ortamın temiz olmasını ister Antalya Konya altı temizlik şirketleri bu isteğinizi profesyonel kadrosu ile çok uygun fiyatlara müşterilerine sunmaktadır. Eviniz kaç odalı olursa olsun vakumlu temizlik makineleri ile kısa sürede arzu ettiğiniz temizliğe kavuşursunuz. Oda temizlik hizmetlerini kapsayan camlarınız ne kadar yükseklikte olursa olsun büyük bir özveriyle silinir oda içersindeki halılar ve koltuklar vakumlu makinelerle kirin yoğunluğuna göre iki ya da üç sefer yıkanır ve kurutma makineleri ile kurutulur. Mobilyaların tozu alınır. Oda kapıları komple silinir. Mutfak fayansları silinir. İsteğe göre dolap içi temizliği yapılır. Banyo ve tuvaletlerinizde dezenfekte temizlik malzemeleri kullanılmaktadır. Banyo fayansları ve kuvvet kenarında oluşan kirler özel temizlik malzemeleri iler giderilir varsa banyo dolaplarınızın içi ve dışı temizlenir. Özellikle banyo içersinde kullanılan temizlik ilaçları ile fayanslarda leke oluşumu önlenir.

Hemen Arayın