0 242 339 22 22+ 0505 962 07 45 cgstemizlik7@gmail.com

Temizlik Şirketi CGS Temizlik

Merdiven temizliği

Merdiven temizliği

Temizlik Şirketi

Temizlik konusunda hepimiz bazı sıkıntılar yaşıyoruz. Bu daha çok vakit yetersizliğinden ve üşengeçlikten olabilmektedir.

Bu sayede hem işveren aracılık komisyonu alıyor, hem de temizlik işçisi iş bulma sıkıntısı çekmemiş oluyor. Temizliğinize önem veriyor ama fırsat bulamıyorsanız, personel temini bu türde temizlik şirketlerinden faydalanıp temizlik işinizi aksatmayabilirsiniz. Hem çok kaliteli hizmet veriyorlar, hem de ücret olarak gayet uygunlar.

Neden Temizlik Şirketi?

Böylece, hem yeni bir iş kolunun çıkmasına katkı sağlamış oluyoruz, hem de uygun fiyatlara temizlik hizmeti almış oluyoruz. Her tür temizlik işi, eleman temini örneğin en basitinden apartman dairesi temizliği veya en zorundan inşaat bitişi temizliği bunların işidir. Pişman olmayacağınıza eminiz ve tavsiye ediyoruz.

Eşinizden, dostunuzdan duyduğunuz temizlik işiyle uğraşan gündelikçiler hem sizden çok para isterler, hem de işlerini tam olarak yapmazlar. Burada tabi ki gündelikçi bayanları kötülemek için konuşmuyoruz. İşlerini hakkıyla yapanlar da var. Bunu yadsımak doğru olmaz elbette.

Temizlik Şirketi Fiyatları

Fakat artık profesyonel olan kişilerin yardımına ihtiyacınız var diyoruz sadece. Yoğun bir şekilde çalışırken bir de temizlik için vakit bulma sıkıntısı aslında çok uzun zamandır var ancak bu tür temizlik şirketleri yeni yeni yayılmaya başladı.

Lara temizlik gibi şirketlerin fiyat çizelgeleri çok değişiklik göstermektedir. Örneğin iş gücü temini bir ofisin temizliğini yaptırırken 40 TL gibi bir fiyat istenirken, bir caminin komple temizliği için 500 TL gibi bir fiyat istenebilir. Bu vermiş olduğumuz fiyatların gerçekle alakası yoktur. Sadece fiyatlar arasındaki oranları görmeniz için temsili fiyatlardır.

Peki, bu şirketlere uzun zamandan beri ihtiyacımız olduğu halde daha önce neden yoktular? Cevabı basit bir soru aslında bu. Hepimiz gündelikçi diye tabir edilen temizlik işçileri bayanları biliriz. Eş dost tavsiyesi ile gelirler, evinizi temizlerler ve gündelik ücretlerini alıp giderlerdi. Bu kişiler hala olmasına rağmen, eskisi kadar çok değil sayıları.

Siz de temizlik konusunda endişeler yaşıyorsanız bu gibi şirketlere ulaşarak, hayatınızı daha yaşanılır ve güvenilir bir hale getirebilirsiniz diyorum ve ekliyorum.