0505 962 07 45 cgstemizlik7@gmail.com

Temizlik Şirketi CGS Temizlik

Otel Temizliği CGS Temizlik

Otel Temizliği

Temizlik Şirketi

Temizlik şirketiişi yapmak öyle her babayiğidin harcı değildir. Bir kere yürekli olacak insan. Öyle her şeye midesi kalkmayacak. Temizlik işlerinde dikkatli ve ince eleyip sık dokuyan bir yapıya sahip olacak. Temizliğini yapacağı yeri önceden görüp plan yapacak. Asla kendi beğenmediği bir işi başkasına beğendirmeye çalışmayacak. Temizlik şirketleri bu işe başlarken tüm bunları göze almış demektir. Bir mekân döşeği temizlerken sadece dış yüzeyinin temizlenmesinin yeterli olmadığını bilirler. Bu yüzden içini de temizleyebilmek için her türlü modern teknolojik donanımlara sahip olurlar. Temizlik şirketlerinin kullandığı malzemeler evde kullanılan kimyasallardan çok daha güçlüdür.

Antalya Temizlik

Antalya temizlikfirmalarında yukarıda sayılan tüm özellikler mevcuttur. Özellikle zemin ve duvar temizliğinde kullanılan buharlı teknoloji ile anti bakteriyel bir temizlik sağlarlar. Ev ortamlarında, ofis ortamlarında, otel ortamlarında kullandıkları her temizlik malzemesi farklıdır. Firmaların fiyatları standart özellik gösterir. Tüm evlerin büyük küçük farkı gözetmeksizin temizliği aynı fiyattır. Firmaların bir diğer özelliği keşifçi olmalarıdır. Çalışacakları alanları önceden keşfedip çalışma planı hazırlamaktadırlar. Sonrasında önceden ihtiyaç olduğunu tespit ettikleri malzemeleri hazırlayarak tam teçhizatlı bir şekilde temizlik işine başlarlar. Antalya temizlik firmaları, müşterileri ile birebir görüşerek temizlenmesi istedikleri yerin durumu hakkında genel bir bilgi isterler. Bu bilgiler doğrultusunda keşfe gidilir.

Temizlik Firmaları

Temizlik firmaları elemanları çalışacakları teknoloji ve kimyasallar ile ilgili firmadan eğitim almaktadırlar. Temizliğini sağladıkları her alan farklı bir temizlik ürünü kullanan firmalar özellikle banyo ve tuvalet gibi suyun çok kullanıldığı ıslak alanlarda farklı kimyasallar kullanırlar. Bu bölgelerde biriken yosun, küf, su miteleri, su mantarları gibi birçok mikrobun ölmesini ve uzun süre bir daha aynı yerde çıkmasını engelleyecek şekilde ağır kimyasallar ile çalışılmaktadır. Bu tarz çalışma şekli havuzlarda da vardır. İnsanların bedensel sağlığını büyük ölçüde tehdit eden bu mikropların yok edilmesi önemlidir. Bu tip alanlarda çalışan elemanlar genellikle maskeli ve eldivenli olarak görev yapar. Bu tür alanların temizlendikten bir saat sonrasınnda kadar kullanılmaması ve kimyasalların etkilerinin azalması beklenebilir. Çalışanların  bol su ile durulaması ve temizlik sonrası ellerinin bol su ile yıkaması gerekir.

Hemen Arayın