0505 962 07 45 cgstemizlik7@gmail.com

Temizlik Şirketleri CGS Temizlik

Temizlik Şirketleri

Herkesin ihtiyaç duyduğu hizmetlerden olan temizlik günümüzde insanlar için büyük bir sıkıntı haline dönüşmüş durumda. Pek çok insanın iş hayatında aktif rol oynaması ile evde temizliğe zaman ayırmak pek de mümkün olmuyor. Temizlik şirketleri ise tam da bu anda imdadımıza koşuyor. Temizlik şirketleri ile başta Antalya olmak üzere hemen hemen her noktada karşılaşmak mümkün. Antalya Akarsu temizlik firması olarak ev temizliği başta olmak üzere iş yeri, ofis, alışveriş merkezi, kurs, dershane, yurt, hastane gibi aklınıza gelebilecek her noktaya hizmet götürmekteyiz. Firmamız talep etmeniz doğrultusunda dış cephe temizliği de yapmaktadır.

İnsanların temizlik konusunda en hassas davrandıkları yerler elbette ki evleridir. Ev temizliği ve düzeni kadın erkek fark etmeksizin herkes için önem arz etmektedir. Firmamız ev temizliği, halı yıkama, koltuk temizleme gibi hizmetler ile sizlere yardımcı olamaya çalışmaktadır. Antalya’nın bütün ilçelerine ev ve iş yeri temizlik hizmeti götürmekteyiz. Halı yıkama hizmetimiz 2000 yılından başlamış olup, 17 yıldır bize duymuş olduğunuz güvenle devam etmektedir. Halı yıkama hizmeti almak istemeniz durumunda bize bir telefonla ulaşmanız yeterli olacaktır. Antalya’nın hangi noktasında olursanız olun personellerimiz evinize kadar gelecek halılarınızı teslim alacak ve yıkama işlemlerini gerçekleştireceklerdir. İşlemler sırasında halınıza zarar vermeyecek, yıpranmasına engel olacak aletler kullanılmakta ve deterjan seçimlerinde oldukça dikkatli davranılmaktadır. Ev temizliği konusunda özellikle tecrübeli ev hanımlarını çalıştırmaya özen göstermekteyiz. Ev temizliği sırasında çalışanlarımız toplu olarak ekip halinde çalışmaktadırlar. Böylece kısa sürede hızlı bir şekilde eviniz temizlenmiş ve size teslim edilmiş olur.

Antalya ilinde çok sayıda temizlik firması mevcuttur. Peki temizlik firmaları ile çalışmadan önce dikkat edilmesi gereken hususlar nelerdir.? Öncelikle temizlik firmalarında deneyim son derece önemlidir. Uzun yıllardır piyasada tutunmayı başarmış, güvenilir firmalar ile çalışmak son derece önemlidir. Temizlik firmalarının seçiminde dikkat edilecek bir diğer husus işçilerine sigorta yapıp yapmadığıdır. Temizlik işlemi her ne kadar tehlikesin gibi gözükse de özellikle dış cephe temizliği ve endüstriyel temizlikte ölümle sonuçlanan iş kazaları meydana gelebilir. Her şeyden önemlisi kanunlara uygun hareket eden bir firma seçimi yapmak hem firmaları sigortalı işçi çalıştırmaya sevk edecek hem de temizlik hizmeti aldığınız sırada sizin işletmenizde yahut evinizde meydana gelecek bir kazada sorumluluğunuzu ortadan kaldıracaktır. Temizlik şirketi seçiminde dikkat edilmesi gereken bir diğer husus ise firmanın personel sayısıdır. Özellikle iş yeri temizliği için çok sayıda personele ihtiyaç duymaktaysanız firmanın temizlik ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılayabilmesi içi yeterli personele sahip olması gerekir. Firma seçiminde dikkat edilecek son husus ise kullanmış oldukları deterjanlardır. Olabildiğince kaliteli ve çevreye zararlı kimyasal özelliği taşımayan firmalar işle çalışmak hem çevre sağlığı hem de eşyalarınızın zarar görmemesi açısından son derece önemlidir.

Hemen Arayın