0 242 339 22 22+ 0505 962 07 45 cgstemizlik7@gmail.com

Uygun Fiyatlı Apartman Temizliği CGS Temizlik

Merdiven temizliği

Merdiven temizliği

Uygun Fiyatlı Apartman Temizliği

Apartman temizliklerinde özellikle profesyonel işlemler ve özel temizlik malzemeleri kullanılmalıdır. Çünkü dışarıdan ayakkabıların altında gelen tüm pislikler ve bakteriler apartmanların daha fazla kirlenmesine ve mikropların oluşmasına neden olacaktır. Bu bakteri ve mikroplar da bir süre sonra yaşam alanlarının içine girecek ve sağlık problemlerine yol açacaktır. Bu yüzden dolayı da apartman temizliği şirketler tarafından yapılmalı ve % 100 hijyen sağlanmalıdır.

Apartman temizliği yapan şirketler özel deterjanlar ve temizlik aparatları kullanmaktadır. Piyasada çok zor bulunan bulunsa bile pahalı olan bu ürünler sadece profesyonel hizmet veren temizlik şirketleri tarafından kullanılacaktır. Bu temizlik ürünleri ile yapılacak olan apartman yıkama işlemlerinde tamamen hijyenik alanlar oluşacak ve yapılan temizlikler normalden daha uzun süre koruma sağlayacaktır.

Apartman Temizliği Yapan Şirketler

Apartman temizliği işlemlerinde öncelikle apartmanın içi süpürülür ve tüm tozlar, varsa örümcek ağları ve kirlilik oluşturan maddeler arındırılır. Sonrasında özel temizlik malzemeleri ile apartmanların içi yıkanır. Bu işlem sadece kaba temizlik işlemidir. Bu işlemden sonra ise detaylı temizlik bölümlerine geçilmektedir.

Apartman merdivenleri en iyi şekilde yıkanır ve özel temizlik aparatları ile en uç noktaları bile temizlenerek mikrop ve bakteri barındıran alanlar tamamen hijyenik alanlara döndürülür. Bu işlemlerden sonra ise apartman boşluklarında veya asansör boşluklarında herhangi bir pislik veya koku oluşumuna sebep olan birikintiler giderilir ve kaliteli bir merdiven yıkama işlemi sunulmuş olur.

En Ucuz Apartman Temizliği Yapan Şirketler

Apartman temizliği işlemlerinde hizmet verecek olan temizlik firmaları tüm detayları düşünmekte ve bu detaylar doğrultusunda hizmetlerini sunmaktadır. Örneğin apartman kapılarının silinmesi apartmanın bahçesi varsa bahçenin temizlenmesi, kapı önlerinin yıkanması, duvarlarda oluşan pisliklerin giderilmesi gibi tüm detaylı çalışmalar yapılır ve apartman en hijyenik haline getirilir.

Apartman temizliği işlemleri şirketler tarafından temin edilecek olan personelin belli rutinlerde yapacağı işlemlerdir. Periyodik zaman dilimlerinde temizliği kaliteli bir şekilde yapılacak olan apartman içinde temizlikten sonra hiçbir şekilde ayakkabı kokusu ve yemek kokuları hissedilmeyecektir. Çünkü kullanılan parfümlü ve çok etkili temizlik malzemeleri günlerce apartman içindeki kokuları bastıracak ve güzel bir koku yayacaktır.