0505 962 07 45 cgstemizlik7@gmail.com

Yangın temizlik CGS Temizlik

4
Mar

Yangın ve İnşaat Temizliği

Uzun süredir kullanılmayan sadece yazın kullanılan villalarda toz ve örümcek ağları birikmektedir.Ayrıca havuz ve bahçenin de elden geçmesi gerekmektedir. Villalar geniş ölçekli yerler olduğundan bu çaptaki bir alanın temizliği uzun sürecek ve yoğun uğraş gerektirecektir. Bu nedenle bu iş için profesyonel bir temizlik ekibi çağırmanız yerinde olacaktır.Profesyonel temizlik yapan şirketimiz Villa Temizliği konusunda tecrübeli çalışanları ile villanızı kusursuz bir şekilde temizlemektedir. Hijyenik bir temizlik için gerekenler firmamız tarafından itina ile yapılmaktadır. Temizlik esnasında eşyalarınızın korunmasına özen gösterilmektedir. Temizlik öncesinde dezenfektan maddeler ile dezenfekte işlemi yapılmakta çalışanlarımız vemüşterilerimiz için hijyenik bir ortam sağlanmaktadır. Kalorifer peteklerinin araları, örümcek ağları, koltuk ve yatak altları, mutfak dolapları doğal temizlik malzemeleri kullanılarak temizlenmektedir. Havuzun fayansları ve derz araları temizlenmekte, banyo ve tuvaletler ilk günkü gibi parlatılmaktadır.

Yangın Temizliği;

Yangın sonrası rahatsız edici bir is kokusu duvarlara sinmektedir. Bu koku günlerce çıkmak bilmez. Ayrıca itfaiye ekiplerinin işini bitirmesinin ardından su birikintileri oluşmaktadır. Bütün bunların yanında kullanılabilecek durumda olan malzemeler ile tamamen hasar görmüş malzemelerin ayrılması gerekmektedir. Yangın Temizliği konusunda uzman personellerimiz kullandığı özel malzemeler ile is kokusunu gidermek için yoğun çaba sarf etmekte, havalandırma sistemleri kurarak is kokusunun ortamdan uzaklaştırılmasını sağlamaktadır. Mevcut su birikintisi temizlemenin ardından kullanılabilecek eşyaları ayırarak kullanılamayacak durumda ki malzemeleri ayrı bir yerde biriktirmektedir.Sağlam olan koltuk ve diğer eşyalar anti bakteriyel malzemelerle temizlenmektedir.

İnşaat Temizliği;

İnşaat sonrası etrafa bulaşmış alçı ve boya lekeleri çok gözükmektedir. Ekip olarak İnşaat Temizliği hizmeti sunmaktayız. İnşaat temizliğinde öncelikle kaba inşaat pislikleri temizlenmektedir. Bu pislikler ortamdan uzaklaştırıldıktan sonra etrafa bulaşmış boya ve alçı pisliklerinin temizliği yapılmaktadır. Camlar, pervazlar, kapılar, mutfak dolapları banyo ve tuvaletler, yerlerdeki fayans ve parkelerboya ve alçı kalıntılarından temizlenmektedir.Temizlik sırasında personelimiz gerekli emniyet tedbirlerini almaktadır. Kullandığımız malzeme ve gereçler TSE standartlarına uygun olmakla beraber yapılan işçilikte bir o kadar titiz ve kaliteli olmaktadır.

Leave A Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Hemen Arayın