0 242 339 22 22+ 0505 962 07 45 cgstemizlik7@gmail.com

Yat Temizliği CGS Temizlik

Yat Temizliği

gemi temizliği

gemi temizliği

Yüksek meblağlar ödeyerek satın almış olduğunuz yatlarınızın bilinçsiz ve deneyimsiz firmalar tarafından temizlenmesi durumunda eşyalarınıza ve yatınızın lüks aksamına zarar verilmesi söz konusu olacağından uygun temizlik malzemelerinin kullanılması yat temizliği sırasında büyük bir önem taşır. Bu konuda oldukça hassas bir tutum sergileyen firmamız yüksek ücretler ödeyerek aldığınız yatlarınızın yanlış malzemeler kullanılarak temizlenmesi sebebi ile zarar görmesini engellemektedir.
Temizlik çalışanlarının deneyimli ve eğitimli elemanlarından alacağınız hizmetler sayesinde yatlarınızın özel olarak hazırlanmış olan kaplamalarına ve eşyalarınıza zarar gelmesi olasılığı ortadan kalkacaktır. Deneyimli ve eğitimli olmayan temizlik elemanlarının yatlarınızı temizlerken sorunlu bir hizmet verecektir. Üstelik bireysel çalışan temizlik elemanları ile çalışmanız durumunda herhangi bir sorun yaşadığınız zaman muhatap alabileceğiniz kimsenin olmaması da sizi zor durumda bırakabilecektir.
Deneyimli ve eğitimli temizlik ekipleri ile çalışmakta olan firmamız en ince ayrıntısına kadar yatlarınızın temizliğini gerçekleştirirken döşemelerinizin ve aksamlarınızın herhangi bir zarar görmemesine dikkat etmektedir. Yatlarınızın lavabo, tuvalet, banyo ve yatak odası gibi alanlarını sağlıklı bir şekilde temizlemekte olan elemanlarımız her yer için en uygun temizlik yöntemini kullanmaktadır. Zeminin vakumlu makinelerle temizlenmesi ve parlatılması gerekmekte olan yerlerin uygun malzemeler kullanılarak parlatılması konusunda firmamızın temizlik ekiplerinden alacağınız hizmete güvenebilirsiniz.
Yat içerisinde yer alan lüks mobilya ve koltuklarınızın silinmesi gibi detayları da yat temizliği işlemleri sırasında gerçekleştirmekte olan firmamız masif ve PVC kaplama olan yerlerin zarar görmemesi için uygun malzemeleri kullandığı gibi koltuk ve mobilyalarınızın da zarar görmemesi için uygun malzemeleri kullanır. Bu sayede temizlik işlemleri sırasında herhangi bir sorunla karşılaşmanız söz konusu olmayacaktır. Ayrıca bu eşyalarınızın zarar görmemesinin yanı sıra yanlış temizleme teknikleri kullanarak bakteri oluşumuna neden olunması gibi bir durum da firmamızla yaşamayacağınız sorunlardır.
Bilinçli bir şekilde kimyasalları kullanmakta olan temizlik elemanlarımız Avrupa standartlarında temizlik prosedürlerine uyarak sektörün ileri gelen temizlik firmaları arasında yer almayı başarabilmiştir. Yatlarınızın değerine uygun bir şekilde temizlenebilmesi için özellikle yat temizliği konusunda uzman ve deneyimli kişilerden destek alabilmek için firmamızı tercih etmeniz yararınıza olacaktır.