0505 962 07 45 cgstemizlik7@gmail.com

Yeni nesil temizlik CGS Temizlik

28
Eki

Kumluca Yangın Temizliği

Birçok sebepten dolayı kaza ve ihmalkârlık ile yangınlar oluşmaktadır. Oluşan bu yangınlar ortamlarda büyük hasara yol açmaktadır. Ayrıca yangından sonra o ortamda yaşanıp hayatın devam ettirilmesi gerekmektedir. Ancak yangının vermiş olduğu hasar oldukça fazla olabileceği için bu konuda profesyonel bir yardım alınması gerekmektedir. Kumluca yangın temizliği firması olarak yangından sonra yangının olduğu ortamları temizleyerek kullanılacak hale getirmekteyiz. İlk önce ortamdaki is ve yangın kokusundan kurtulmak için ortamı havalandırıp, sonra bütün eşyaları tek tek inceleyip kullanılabilecek durumdaki eşyaları ayırmaktayız. Bunlardan sonra etkili temizlik malzemeleri kullanarak bütün alanı temizlemeye başlarız. Duvarların boya yapılması için ortamı hazırlayıp gerekli olan yerleri boya yapmaktayız. Yangın temizliğinde profesyonel hizmet,  kaliteli temizlik malzemeleri ve teknolojik malzemeleri bir arada kullanarak değerli sizlere kusursuz bir hizmet sunmaktayız.

Kumluca Dış Cephe Temizliği

Temizliği yapılacak olan dış cephelerinin yüzeyleri taş, mermer, kaplama, boya gibi malzemelerden oluşmasıyla birbirinden farklılık göstermektedir. Birbirinden farklı olan bu yüzeyler kendilerine uygun olan temizlik malzemeleri ile temizlenmesi gerekmektedir. Zamanla yağmur ve kar yağışı, egzoz dumanı gibi sebeplerle kirlenmeleri sonucu kirli görünümleriyle olumsuz durum oluşturan dış cephelerin belirli zamanlarda temizlenmesi gerekmektedir. Bu konuda Kumluca dış cephe temizliği olarak her zaman hizmet vermekteyiz. Özellikle görselliğinden dolayı tercih edilen cam yüzeyler kirlenmeleri sonucu olumsuz bir görüntü ortaya çıkmaktadır. Gerekli güvenlik önlemlerini alarak ve yüzeyin özelliğine uygun temizlik malzemeleri ile kısa sürede dış cephenizi temizlemekteyiz.

Kumluca İnşaat Temizliği

İnşaat çalışması yapıldıktan sonra ortamda oluşan toz, kir ve kalıntıların temizlenmesi kolay olmamaktadır. Bu konuda profesyonel bir yardım gerekmektedir. Kumluca inşaat temizliği firmamız gerekli ekipmanlar ve malzemelerle temizlik yapılacak alana gelerek yer, duvar, kapı ve pencere bütün alanı hiçbir kalıntı kalmayacak şekilde titizlikle temizlemektedir. İlk önce kaba temizliği yaparak ortamı ince temizliğin yapılması için ayarlamaktayız. Daha sonra profesyonel ekibimizle temizlenecek alanın tamamı, etkili temizlik deterjanları kullanılarak temizlenmektedir. Ortamdaki boya ve harçların çıkarılması için kullandığımız özel temizlik malzemeleri sayesinde tertemiz bir alana sahip olabilmektesiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Leave A Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Hemen Arayın