0505 962 07 45 cgstemizlik7@gmail.com

Yüksek Bina Temizliği CGS Temizlik

Ekibimiz

Ekibimiz

Yüksek Bina Temizliği

Yüksek Bina Dış Cephe Temizliğikonusunda şirketimiz tecrübe, uzman kadrosu ve saygınlığı ile kullanmakta olduğu en son teknolojik temizleme malzemelerinden ve hizmet anlayışından ödün vermeyerek sizlere ulaştırmaktadır. Firmamızçok daha hızlı, pratik ve en uygun çözümler ile temizlik hizmeti sunmaya devam etmektedir. Yapmış olduğumuz hizmetler ile kalite ve güveni bir arada tutarak mekânlarınızı her anlamda tertemiz bir yaşam alanlarına çevirmeye devam ediyoruz. Binaların iç temizliği kadar dış temizliği de oldukça önemlidir.

Müşterilerinizin gözünde her hizmetinde ilk olarak binanızın dış cephesi ile tanınabilirsiniz. İç mekânlarınız ne kadar düzenli ve temiz durumda olursa olsun dış cephe temizliği de gerçekleştirdiğiniz işin makyajı olarak gözükmektedir. Bu anlamda bırakacağınız intiba açısından oldukça önemlidir. Her çeşit Cam çerçeve temizliği ve çift camların temizliği, çerçeve temizliği ve Ali kobalt temizli ğini yapabiliyoruz. Bütün yukarıda yer alan cam temizleme deneyimli, uzmanlarımız tarafından yerinde incelenmektedir. Firmamız camların temizliği ve çerçeve türlerinin bakımı hakkında en kısa detaylarına kadar bilgilendirmektedir. Sizlere her zaman en temiz en hesaplı faaliyetleri sunmaya devam ediyoruz

Dış cephe temizlik işlemlerinde, Metal, kaplama alüminyum, , cam giydirme cephe, Yüksek bina temizliği konusunda ne olursa olsun binanızın konumuna göre hizmet ulaştırabiliyoruz. Vinç yardımı, makaslı platform, asma sepet yardımı, örümcek vinç veya teleskopik uzatma işlemleri ile binanıza uygun bir çözüm önerilmektedir. Binalarınızın dış cephe temizliği ile beraber cam silimi konusunda bize bu adresten ulaşabilirsiniz.

Cephenizin durumuna göre uygun olan ekipmananında hazırlanarak hizmet yerine getirilir. Dış cephelerin temizlik işlemleri özellikle çok katlı binalar içerisinde uzmanlık gerektiren bir hizmet türdür. Yüksek konutlarda çalışacak olan personellerin özel sağlık sigortası dâhil tüm güvenlik önlemleri şirketimiz tarafından yerine ulaştırılmaktadır. Talebiniz doğrultusunda 3 ayda bir 6 ayda ya dabir yılda bir olmak üzere sözleşme yapılmaktadır. Dış cepheniz kaplama veya cam ne tür olursa olsun, bilgi almak ve danışma konusunda sizlereücretsiz eksper hizmetini kolaylıkla sunabiliyoruz.

Hemen Arayın