0505 962 07 45 cgstemizlik7@gmail.com

Antalya Hastane Temizliği CGS Temizlik

Ofis temizliği

Antalya Hastane Temizliği   

Hastaneler herkesin şifa bulmak amacıyla gittiği yerlerdir. Ekfesksiyon  ve bulaşıcı hastalık riskinin çok yüksek olduğu bu mekanların temlizği son derece önemlidir.Bulaşıcı hastalıkların önüne geçilmesi, hastalıkların yayılmasının önlenmesini ve hastanelerinher şeyden daha temiz ve siteril olmalarını bekleriz. Bu gibi sebepler ile hastanelerde gerçekleştirilen temizlik işlemleri çok daha farklıdır. Her husustan önce hastane temizliğinde profosyonel ve eğitimli kimselerin çalıştırılması gerekmektedir. Antalya hastane temizliği firması olarak özel temizlik hizmetleri konusunda eğitim almış, bulaşıcı hastalıklar ve ekfeksiyon risklerine karşı bilinçli personellerimiz ile hizmet sunmaktayız. Ayrıca hastane temizliğinde kullanılan malzemeler ve deterjanlarda son derece önemlidir. Antiseptik özelliği arttırılmış, daha uzun süre hijyen sağlayan ürünleri hastane temizliğinde tercih etmekteyiz.

Antalya Ev Temizliği Firmaları

Evlerimizin bütün günün sitresinden arındığımız, kafamızı dinleyip rahtladığımız mekanlarımız… Toplu ve düzenli olması kadar temiz olması da sağlığımız ve hayat kalitemiz açısından son derece önemli olan bu mekanların temizliği pek çok insan için oldukça zahmetlidir. Özellikle çalışan, bekar yahut hasta insanlar için ev temizliği yapmak hem çok zor hem de oldukça zahmetlidir. Antalya ev temizliği firmaları olarak size hijyenik ve kalteli bir temizlik vaad etmekteyiz. Temizlik hizmetlerimiz olduça uygun fiyatlı olup, istediğiniz saat aralıklarında gerçekleştirilmektedir. Ev temizliği hizmetimizden yararlanmak istemeniz durumunda size yalnızca bir telefon uzaklığındayız. Antalya’nın hemen hemen her ilçesinde faaliyet göstermekteyiz. Ev temizliği hizmeti talep etmeniz durumunda sizin belirleyeceğiniz gün ve saatte ekip arkadaşlarımız evinize gelerek ev temizliğini gerçekleştirecektir. Ev temizliğini gerçekleştirecek personel sayısı evinizin büyüklüğüne göre belirlenmekte olup fiyatta bu ölçülere göre belirlenmektedir. Antalya’nın en uygun fiyatlı temizlik firması olduğumuzu iddia ediyor en düşük fiyat garantisi sunuyoruz

Personel Temini

Özellikler iş yerleri ve ofislerde dönemsel olarak değil sürekli çalışacak temizlik personellerine ihtiyaç duyulmaktadır. Antalya Temizlik firması olarak temizlik işlemlerinizi gerçekleştirmek için personel temini de yapmaktayız. Firmamızdan personel talep etmeniz durumunda çalışma şartlarınız, ihtiyaç duyulan hizmet türü ve isteklerinize uygun personelleri firmamız tarafından temin edilecek ve işletmenizde uzun yahut kısa vadeli çalışmaya başlayacaklardır.

Hemen Arayın