0505 962 07 45 cgstemizlik7@gmail.com

Antalya Otel temizliği CGS Temizlik

27
Nis

Dış cephe temizliği

Antalya Otel Temizliği

Oteltemizliği diğer alanlarda yapılan temizlik türlerine göre farklıdır. Periyodik şekilde planlanmış bir çizelgeye göre yapılır. Genelde çok fazla giriş çıkış yapılan otel temizliklerinde amaca uygun olarak farklı personeller kullanılır. Antalya otel temizliği firmasıolarak tüm otel temizliği çalışmalarımızda profesyonel hizmet veren personeller ile hizmet veriyoruz. Otel temizliklerinde yapılan temizlik,

  • Günlüktemizlikler,
  • Aylıktemizlikler,
  • Sezonluktemizlikler,

Şeklinde sınıflandırılır. Günlük rutin olarak yapılan temizliklerde firmamız, kirli çamaşırların toplanması, müşteri yatağının yapılması, banyo temizliği, odanın elektrikli süpürge ile temizlenmesi ve toz alınması ve müşteriye ait eşyaların düzenlenmesini periyodik olarak uygulamaktadır. Aylık ve sezonluk temizlikler ise hassas şekilde tasarlanmış plana göre zamanında ve en hijyenikkoşullarda uzman personellerimiz tarafından yapılmaktadır.

Banka temizlikleri konusunda, uzmanlaşmış kadromuz ile çalışma yaptığımız alanın mahremiyetinin önemine uygun çalışmalar ile temizlik hizmetivermektedir. Banka temizliklerinde resmi makamlar tarafından güvenlik soruşturulması yapılmış personellerimiz görev yapmaktadır. Mesai saatleri veya mesai bitimi yapılacak temizliklerde Antalya banka temizliği firması olarak banka yönetiminin taleplerine uygun olarak yüksek kalitede temizlik uygulamaları yapmaktadır. Temizlik ve hijyen malzemelerinin kalitesi ve güvenilir uzman personellerimiz ile banka temizliklerinde müşteri memnuniyeti firmamız için en önemli kazançtır. Firmamız tarafından banka şubelerinde görülen ve görülmeyen tüm alanlar, kurumun kamusal alan olma özelliği sebebiyle çok titiz ve ayrıntıya önem verilerek temizlenmektedir.

Son yıllarda toplu konut alanlarının çoğalması sebebi ile apartmanlar ve sosyal yaşam alanlarında yapılması gereken temizlikler önem kazanmıştır. Antalya apartman temizliği firmamız bu tür yaşam alanlarında günlük, haftalık ve aylık periyotlar halinde temizlik hizmetleri sunmaktadır. Konusunda uzun süredir çalışan bilinçli ve uzman temizlik kadrolarımız her apartmanda genel temizlik haricinde detaylı temizlik uygulamaktadır. Düzenli olarak merdiven boşlukları, apartman boşluğundaki camlar, daire kapıları, bina içinde rahatsızlık veren örümcek ağları, asansör temizliklerini detaylı olarak yapmaktadır. Firmamız tarafından tam gün sigortalı ve güvenlik tedbirleri sağlanmış uzman personelimiz apartman temizliği konusunda tüm ihtiyaçlarınıza cevap vermektedir. Yaşam alanlarında temizlik ve hijyen arıyorsanız firmamız günün her saatinde uygun fiyat seçenekleri ile sizlerin hizmetindedir.

 

Leave A Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Hemen Arayın