0 242 339 22 22+ 0505 962 07 45 cgstemizlik7@gmail.com

Antalya Temizlik Firmaları CGS Temizlik

Antalya Temizlik Firmaları

ANTALYA TEMİZLİK FİRMALARI

ANTALYA TEMİZLİK FİRMALARI

İnsanlar temizliğe çok önem vermekte, iş yerlerinde veya evlerinde temiz ortamda çalışmayı ve oturmayı tercih etmektedirler. Günümüzde zamansızlıktan veya yoğunluktan kişiler temizlik işleri için dışarıdan kişiler veya firmalar ile çalışmaktadır.

Profesyonel firmalar ile çalışmak hem zamandan hem maliyet açısından kazanç demektir. Antalya temizlik firmaları olarak her zaman kaliteli ve doğru hizmet politikası ile hareket edilmekte ve müşteri memnuniyeti hedef alınmaktır. Temizlik kolay gibi gözüken aslında çok zor işlerden biridir. Deneyim, tecrübe, bilgi ve özveri istemektedir.

En çok ev temizliği biliniyor olsa da işletmeler için kurumsal temizlik hizmetleri de bulunmaktadır. Dış cephe cam temizliği, inşaat sonrası temizliği, personel temini, sert veya yumuşak zemin cila hizmetleri, zemin yıkama, havuz temizliği, iş yeri temizliği gibi hizmetler de bulunmaktadır.

Tüm temizlik işlerine öncelikle temizlenecek alanın keşfi ile başlanmakta ve işverene kaç gün kaç kişi ile yapılacağına dair bilgi ve ödeme tutarı hakkında teklif verilmektedir. Teklifin kabul edilmesi halinde karşılık görüşmeler ile başlangıç günü belirlenmekte ve temizlik işine başlanmaktadır.

Antalya Temizlik Firmaları Arasında Neden Biz?

Tüm bu işler aslında ağır işler olmaktadır bu neden ile işi bilen ve profesyonel ekibimiz gerekli tüm ekipman ve makineleri, bilgi birikimleri ile işverenin yanında olmaktadır. Antalya temizlik firmaları olarak hizmet verilen işverenlerin memnun olmasını sağlama amacı güdülmektedir.

Antalya temizlik firmaları olarak amaç; bize güvenen kişi veya kurumlara en iyi hizmeti verebilmektedir.

Profesyonel temizlik faaliyetleri günümüzde hem ev işlerinde hem de işyeri temizliklerinde en çok tercih edilen faaliyetlerdendir. Günümüzde temizliğin insan hayatındaki öneminin değeri fark edilmiştir ve her insan güvenilir bir hizmet almak istemektedir. Gerek çocuklarımızın sağlığı gerekse işyerleri için daha verimli ve sağlıklı ortamlar yaratmak için temizlik oldukça önemli bir husus haline gelmiştir. Şirketimiz Antalya temizlik firmaları arasında önemli bir yere sahip olup, uzun yıllardır hem şahıslara hem de kurumlara temizlik hizmeti vermektedir. Uzman, eğitimli personelimiz, TSE belgeli son teknoloji ekipmanlarımız ve insan sağlığına zarar vermeyen kimyasal malzemelerimizle size sağlıklı ve güvenli hizmet sunmaktan gurur duymaktayız.

Antalya temizlik firmaları arasında tercih edilen firma olmamızın en büyük nedeni, müşteri memnuniyetini en ön planda tutmamızdan kaynaklanmaktadır. Firma olarak mekanınızın ihtiyaçlarına uygun ve sizin hassasiyetlerinizi dikkate alan uygulamalarımızla hijyenik ve sağlıklı ortamlar yaratmaktayız. Personel seçimlerinde büyük hassasiyet göstermekte, işe alımlarda gerekli sağlık taramalarınız yaparak personelimize gerekli olan teknik eğitimleri vermekteyiz. İş güvenliği hakkında gerekli bilgileri verdiğimiz personelimiz, sizinle ister sözleşmeli olarak sürekli, ister dönem dönem çalışalım tarafımızdan sigortalanmış olarak hizmet vermektedir. Sizin temizlik hizmeti alırken ayrıca sigorta işlemleriyle vakit kaybetmenize, işe giriş çıkış evraklarıyla, maaş, tazminat gibi işlerle uğraşmanıza gerek kalmamaktadır. Muhatabınız bir şahıs değil, firmamızdır. Her türlü istek, talep ve şikayetinizi doğrudan firmamıza iletebilirsiniz. Çalışılan alanda gerekli periyodik denetlemeleri yaptığımız için ayrıca bir takip yapmanıza gerek kalmaz. Hem talepleriniz, hem de mekanın ekstra ihtiyaçları bu denetlemelerle değerlendirilir. Çalışan personelin hijyen kurallarına uygun kıyafetleri, kullandığı ekipmanların ve malzemelerin kalitesi, sizin güvenli bir hizmet aldığınızın garantisidir.

Her alan, her mekan farklı bir hizmet anlayışı gerektirir. Antalya temizlik firmaları içindeki konumumuzla, yaşadığınız tüm mekanları sağlıklı hale getirmek için hizmet vermekteyiz. Önemli evrak ve belgelerin olduğu, hassas cihazların olduğu işyerinizle, standart bir ev temizliği farklı bir ekipman ve özen gerektirir. Personelimiz sizin için önem arz eden belgeleriniz, cihazlarınıza ve hatırası ya da maddi değeri büyük olan eşyalarınıza gereken hassasiyet ve titizlikle yaklaşır. Hem kırılıp dökülme ve bozulma tehlikesine karşı hem de yanlış malzeme kullanılarak temizlendiği için yıpranma tehlikesine karşı korunursunuz.

Firmamız tüm temizlik işlerinizin güvenle ve sağlıklı bir şekilde yürütülmesi için size hizmet verebilmekten büyük onur ve gurur duymaktadır. Hizmet kalitemiz ve müşterilerimiz olumlu geri dönüşleri en büyük referansımızdır.

                                              ANTALYA TEMİZLİK FİRMALARI

Temizlik konusunda yardım almak istiyorsanız, evinizde veya iş yerinizde detaylı bir temizliğe ihtiyaç duyuyorsanız eğer Antalya temizlik firmaları içerisinde yer alan ve önemli bir yere sahip olan firmamız ile sizlere yardımcı olmaktayız. Antalya temizlik firmaları içinde en fazla tercih edilen firma olmamızın tek sebebi verdiğimiz hizmet kalitesi ve güven karşılığında sizlerden aldığımız memnuniyet övgülerdir. Referanslarımız sizlerin sayesinde hızla büyümekte ve bizler de firma olarak sürekli kendimizi geliştirerek sizlere en uygun en iyi temizlik uygulama hizmetini sunmaya devam etmekteyiz.

Günümüzde temizlik konusunda profesyonel hizmet almak en fazla tercih edilen hizmetlerden biri haline gelmiştir. Gerek profesyonelce yapılan temizliğin daha doğru bir uygulama olması gerekse sizlerin temizlik için zaman harcamadan, bu işler için günlerce yorgunluğunuzun sürmemesi adına, üstelik bu hizmetin çok uygun koşullar ile sizlere sunmamız neticesinde bu hizmete olan talebi arttırmaktadır.

Temizlik hizmeti sırasında kullanmakta olduğumuz tüm ürünler TSE belgeli ve teknolojik ürünlerdir. Ayrıca personelimiz sürekli eğitim ve bilgi alan, konusunda uzman ve profesyonel olan ekiplerimizi oluşturmaktadır.

Temizlik işi oldukça dikkat ve hassasiyet gerektiren bir iştir. Evlerinizde veya iş yerlerinizde bulunan eşyaların korunarak temizlenmesi gerekmektedir. Temizlik yapılacak yerin detaylıca dip köşe temizlenmesi şarttır. Yüzeysel yapılan temizlik bir çok sağlık problemi meydana getirebilir. Ancak profesyonel ekibimiz ile yapılan detaylı temizlik sayesinde tertemiz ve pırıl pırıl olan alanlara sahip olursunuz. Kullanılan kimyasallar kesinlikle sağlığa ve ürünlerinize karşı zararlı olmayan ürünlerdir ve bu ürünler titizlikle seçilmektedir.

Antalya temizlik şirketleri arasındaki saygınlığımızı arttıran ve en çok tercih edilen firmalardan biri olmamızı sağlayan siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti vermek adına her geçen zaman kendimizi daha fazla geliştirmekteyiz. Temizlik sırasında kullandığımız ekipmanlar bizim için bu yüzden çok önem arz etmektedir.

Sizler de profesyonel temizlik uygulaması istiyorsanız eğer mutlaka bize danışın. Evinize veya iş yerinize önceden gelen uzman experlerimiz sizlere yapılacak olan temizlik hakkında detay ve fiyat konusunda bilgi vereceklerdir.  Bizlere sitede yer alan adreslerimizden veya telefon ile her zaman ulaşabilirsiniz.

Antalya Temizlik Şirketi

Antalya temizlik şirketi dendiğinde ilk akla gelen ve en çok tercih edilen temizlik şirketi olmaktan gurur duymaktayız.

Hizmet kalitemizi, kullanmakta olduğumuz sağlığa ve ürünlere zarar vermeyen kimyasallar, en son teknoloji ile üretilen cihazlarımız, profesyonel ekibimiz, detaylı ve dip köşe yaptığımız profesyonel temizliğimiz ve siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti oluşturmaktadır.

temizlik şirketi içinde yer alan firmamız her geçen gün kendini geliştirmekte, portföyünü arttırmakta ve verdiği hizmet ile Antalya’da bulunan tüm temizlik şirketleri içerisindeki saygınlığını korumaktadır.

Temizlik profesyonelce yapıldığı takdirde, uygun temizlik maddeleri kullanıldığı takdirde sonuç veren bir uygulamadır. Yüzeysel yapılan temizlikler asla uzun vadeli bir çözüm olmaz. Ayrıca sağlığınızı tehdit eden mikroplara karşı mutlaka profesyonel bir yardım almakta fayda vardır. Bizler önce sizlerin sağlığını, sonra ürünlerinizin korunmasını, sonra ise evinize veya iş yerinize gelen ziyaretçileriniz için oluşturulacak görsel temizliği düşünerek dört dörtlük bir temizlik hizmeti sunuyoruz.

Firmamız en iyi Antalya halı yıkama olarak sizlere halı yıkama uygulaması, mermer cilalama uygulaması, ofis temizliği, avm temizliği, eşyalı ev temizliği uygulaması, dış cephe cam temizliği uygulaması, tam bakım havuz temizliği uygulaması, inşaat sonrası dip köşe temizliği, tadilat sonrası temizliği, hastane temizliği uygulamaları, fabrika temizliği uygulamaları, banka temizliği, bahçe bakım hizmetleri, yangın sonrası ev veya işyeri temizliği, komple bina temizliği, endüstriyel hijyenik temizlik uygulaması, tekne ve yat temizlik uygulaması, mağaza iç ve dış temizliği, site ve konut bakım ve temizliği, villa ve bahçe temizliği, zemin temizlik uygulamaları, koltuk yıkama ve temizliği gibi çok uygun koşullar ile sunulan en iyi temizlik hizmetleri sunmaktadır.

Bizden hizmet almak istediğiniz mekanlarda gerekli ön çalışma ve değerlendirmeler yapılarak size daha iyi bir hizmet verilmeye çalışılmaktadır. Çalışılan personellerimiz  profesyonel bir eğitimden geçirilmekte ve gereken sağlık taramalarına eksiksizce katılmaktadır. Tüm ekibimizin sigortaları yapılmakta, gereken işe uygunluk ve eğitim belgeleri tarafınıza sunulmaktadır. Siz ister ara ara temizlik ihtiyaçlarınızı bize bildirin, ister sözleşmeli olarak sürekli hizmet alın ne sigorta derdiniz olur ne de vasıfsız elemanlarla uğraşmak zorunda kalmazsınız.

Profesyonel ve mükemmel bir temizlik hizmetini uygun koşullarda almak için mutlaka bize ulaşın.

ANTALYA DIŞ CEPHE CAM TEMİZLİĞİ

Hizmete sunduğumuz Antalya dış cephe cam temizliği, genellikle yüksek katlı binalar tarafından tercih edilmektedir. Günümüzde, dış estetiğin arttırılması adına ve pencere mekaniklerindeki gelişmeler sonucunda, farklı tür dış cephe cam sistemleri yapılmaktadır. Büyük ve geniş camlar, sürgülü sistemler, dışarı ve üste doğru açılan sistemler gibi içten silinmesi imkansız olan cam sistemleri kullanılmaktadır binalarda. Oldukça yüksek katlı binalarda, içten silinmesi imkanı olsa dahi, cam temizliği oldukça tehlike arz etmektedir. Bu nedenle Antalya dış cephe cam temizliği,hizmetlerinizi, profesyonel ekibimizle sunmaktayız.

Ekibimiz, dış cephe çalışmaları için, iş güvenliği eğitiminin yanı sıra, yüksekte çalışma eğitimi sertifika programından da geçirilmektedir. Sadece camlarınızın değil, temizlenebilir tüm dış cephe yüzeylerinin temizlik hizmetini sağladığımızdan, daha uzun zaman yerden oldukça yüksekte çalışmak durumunda olan personelimiz için, bu eğitimleri aldırmak bizim görevimizdir. Hem işlerinizin sağlıklı yürümesi, hem de en ön planda tuttuğumuz can güvenliği için Antalya dış cephe cam temizliği, işlerinizde çalıştırılan personelimiz, kullanılması gereken tüm koruma araçları hakkında bilgilidir ve kesinlikle kullanmaktadırlar. Personel güvenlik ekipmanları, konunun uzmanı firmalar tarafından, periyodik olarak kontrole tabi tutulmaktadırlar ve gereken durumlarda yenilenmektedirler.

Dış cephe cam temizliği için, binanın durumuna göre, vinçten ya da sepet biçimli cam silme platformundan yararlanılmaktadır. Hizmete başlamadan önce, sepet sitemlerinin tüm kontrolleri yapılmaktadır.

Toz, is, kar, yağmur camlarınıza etki ettikçe, üzerlerinde bir tabaka oluşturmaya başlarlar. Cam pası denilen bu durum ekibimizce gerekli TSE belgeli kimyasallar, cam temizlik malzemeleri ve aparatları ile itinayla temizlenir. Cam üzerinde hiç bir iz, hiçbir parlama belirtisi kalmayana kadar işlemden geçirilmektedir. Özel kimyasallarla, kolay toz tutması ve yağmur suyunun leke bırakması engellenmektedir. Ancak ne kadar engellenmeye çalışılsa da, zamanla cam tekrar kirlenecek ve lekelenecektir. Bu nedenle diş cephe cam temizliği, belli periyodlarla tekrarlanmalıdır.

Evlerini, işyerleriniz için dış cephe cam temizliği işlemleri firmamızca sağlanmaktadır. Özel eğitim ve özen isteyen bu işlem için, nitelikli personel temin etmekteyiz. Sigortalı çalışanımızın can güvenliği en önemsediğimiz husus olmakla beraber, malınızın zarar görmemesi de bizim için önemlidir. Cam, yanlış kimyasal ve aparatlarla kolaylıkla çizilebilir ya da dikkatsiz bir hareketle kırılabilir ve mala gelen zarar dışında, içeride yaşayan ya da çalışan kişiye, bina altından geçen birine zarar verebilir. Uzman ve dikkatli personelimiz uygun malzeme ve aparatlarla camlarınızın zarar görmesine engel olmakta ve size, kendine ve de başkalarına zarar verebilecek bir davranıştan kaçınarak, işine gerekli önemi göstermektedir.

Temizlikte Bir Numarayız

Temizlik şirketimiz kaliteli koşullar içerisinde ilerlemeye devam ettiği temizlik faaliyetlerini her zaman geliştirmekte ve bu alanda daha da büyütmektedir.  Genel olarak konut ve işyeri işlemlerini her anlamda en iyi şekilde tamamlamaya devam eden Antalya temizlik şirketleri bu konumda yer alan kalitesini üst düzeylere bulundurmaktadır. Şehir içi temizlik hizmeti içerisinde müşterilerinin hayatında her anlamda bulunan firmamız temizlik alanında bu konuda bulunmaya devam eden üstün yetenekleri ve teknolojik donanımı ile daha kaliteli hizmet vermektedir. Firmamız teknolojik gelişim olarak çok iyi olan bir düzeydedir. Firmamız en son çıkan temizlik teknolojilerini sürekli olarak takip etmekte onları sürekli olarak firmamız bünyesine katıyor. Firmamız en son çıkan teknolojik temizlik ekipmanları satın alıp bunlarla size en mükemmel temizlik hizmetini sunuyor. Firmamızın size vereceği temizlik hizmetinden de kesinlikle çok memnun kalırsınız.

En İyi Şirketler Burada

Firmamız temizlik işlemleri ile birlikte her zaman yeni müşterilere internet üzerinden çok daha rahat ulaşmaya devam etmektedir. Antalya kemer temizlik şirketleri konusunda temizlik şirketimiz bu işlemler içerisinde mutlaka doğaya her zaman saygılı bir firma olarak bulunabilmektedir. Firmamız yer alan personelimiz ile beraber devamlı olarak temizli görevleri sırasında güncel olarak şekilde eğitimli bir duruma hazır halde bulundurmaktadır. Firmamız temizlik işlemleri konusunda içinde barındırdığı teknolojik ekipmanları ve personeli ile birlikte sizlere de hizmet vermekten onur duyacaktır. Firmamız alanında deneyimli ve uzman olan temizlik ekibi sayesinde size en iyi temizlik hizmetini sunacak ve bu hizmeti de piyasaya göre çok uygun olan fiyatlar karşılığında size sunacaktır. Firmamıza bu konuda güvenebilirsiniz.

Kısa Sürede Temizliyoruz

Firmamız günümüzde yüksek standart koşullarında temizlik hizmeti vermekte ve kendini bu alanda daha fazla geliştirmektedir. Konut ve daire temizliği içerisinde de her zaman kaliteli bir hizmeti sizlerle buluşturan Antalya dış cephe cam temizliği bu konuda diğer proje konularında da etkin olarak bulunmaya devam etmektedir. Firmamız dış cam temizliğinde size çok iyi ve kaliteli olan bir hizmet sunacaktır. Firmamızın sunacağı bu hizmet sizi kesinlikle çok memnun bir şekilde bırakacaktır.

Güvenilir Temizlik Hizmeti Bu Adreste

Firmamız temizleme işlemleri arasında eşyalarınızın bu alanda her zaman temizlik alanında güvenilir bir alanda istediğiniz gibi temiz olabilmesi için özel olarak hizmet çalışmalarına devam etmektedir. Antalya ev temizliği bünyesinde yer edinmeye devam ettiği temizleme araçları sayesinde temizlik sırasında bulunacak durumda olan eşyalarınızın her anlamda kirli kalmasını tamamen önlemektedir. Taşımacılık şirketimiz temizlik işlemleri içerisinde bulunmaya devam eden kaliteli paketleme işlemi sayesinde hem doğaya çok daha saygılı bir şekilde davranmakta hem de temizlik esnasında eşyalarınızın tam olarak zarar görmesini engellemektedir. Temizlik şirketimiz eşyalarınızı en iyi şekilde temizleyerek istediğiniz gün ve saatte size teslim edecektir. Firmamızın sunacağı temizlik hizmeti çok kaliteli ve üstün olan bir temizlik hizmetidir. Firmamız size kesinlikle çok kaliteli ve üst düzey olan bir temizlik hizmetini en uygun fiyata sunacaktır.

Temizlik Profesyonellik Gerektirir

Firmamızın bünyesinde bulunan uzman yetişmiş personeli sayesinde bu konuda yer alan eşyalarınızın en iyi şekilde adreslerinize kısa sürede sağlayan firmamız belirli bir düzen içerisinde eşyalarınızı her anlamda yerleştirmektedir. Antalya otel temizliği işlemleri sırasında bulunmaya devam eden eşyalarınızı sigorta kapsamında yer oluşabilecek zararların her anlamda tamamen önüne geçmeye devam etmektedir. Eşya temizliği sırasında her işlem içerisinde sağlığa çok daha uygun bir ortama sahip olan firmamız anlaşmalı firmalar ile beraber Türkiye’nin her il ve ilçesinde aktif bir hizmet yapabilmektedir. Firmamız temizlik konusunda çok iyi ve uzman bir firmadır. Firmamızın size vereceği hizmet alanında çok iyi yetişmiş olan profesyonel bir ekip tarafından yapılacak olup sizi kesinlikle çok memnun bırakacak ve bir daha olacak temizlik işleri için kesinlikle firmamıza başvurursunuz.

Hiçbir Yerde Kir Bırakmıyoruz

Firmamız temizleme işlemleri durumunda yer alabilecek tüm zararların tamamen önüne geçmektedir.  Antalya elaman temini sırasında firmamız her zaman bölgeyi temiz tutmakta ve burada küf gibi benzeri oluşumları bitirmektedir. Firmamız dış cephe temizliğinde size en mükemmel olan hizmeti sunacak dış cephenizde herhangi bir kir bırakmadan en iyi şekilde temizleyip size teslim edecektir.

 

Hizmette Kalite Diye Yazılır Bizim İsmimiz Okunur

Antalya ilinde temizlik sektöründe bildiklerinizi size unutturmak ve aklınızdaki temizlik kavramını yeniden şekillendirmek için geliyoruz. Firmamızın asıl odağı kaliteli bir temizlik ve müşteri memnuniyetidir. Temizlik alanında Antalya da en çok bilinen isim olmak asıl hedeflerimizden.  Türkiye çapında çözümleriyle tanınan bir temizlik firması olarak yola çıktık. Diğer Lara temizlik şirketleri aksine biz dünyanın en bilindik temizlik firması olmak için çalışacağız. Arkasında memnuniyetsiz bir tek müşteri bırakmayan firmamız gelecekte de hep sizin memnuniyetinize yönelik çalışacak ve size hizmet vermeye layık bir firma olarak yolumuza devam edeceğiz. Müşterilerimizin yani sizlerin bizden memnuniyeti bizim ilk vazifemizdir. Size hizmet vermeye değer bir firma olarak çalışmalarımıza bu sorumluluk duygusu ve güvenle devam edeceğiz

Temizlikte Personelinin Memnuniyeti

Temizlikçi diyip geçilmemesi gereken temizlik personelimiz alanının en iyilerindendir. Yaptığımız iş temizlikçilik bile olsa kaliteden taviz vermemekteyiz. Şirketimiz sizler için evlerinizi ve iş yerlerinizi güvenebileceğiniz kalitedeki deneyimli bir personel kadrosu sunmaktadır. Yaptığı işin en iyisi olan personellerimiz güler yüzlülükten ve pozitif olmaktan asla taviz vermemektedir. Diğer Kepez temizlik şirketleri gibi temizlik elemanları kadrosunu işsiz insanları ucuza çalıştırarak kurmamakta gerekirse işinin ehli insanlara daha iyi ücretler ödemektedir. Bu da firmamızda çalışan temizlik personellerinin memnuniyetini sağlamaktadır. Onlar memnun olursa işlerini iyi yapacaklar ve siz memnun olacaksınız, siz memnun olursanız da biz memnun olacağız.

Çevre Dostu Temizlik

Kimyasal maddeler dünyayı kirletmekte ve oksijenimizin biricik kaynağı olan ağaçlarımıza kısaca yeşilimize zarar vermektedir. Her geçen gün insan sayısının artması ve ağaçların azalmasıyla oksijen kıtlığı bu gidişle görülmesi mümkün olaylardandır. Zararlı kimyasal temizleyiciler yeşilimizin yanında aynı zamanda sularımızı da kirletmekte ve her açıdan dünyaya zarar vermektedir. Ne kadar iyi temizliyormuş gibi görünse de uzun vade de düşünüldüğünde kimyasal temizleyiciler temizlik yapılan yüzeyleri de öldürmektedir. Konyaaltı temizlik şirketleri gibi temizlik şirketleri kimyasallardan uzak durmalı ve yarınlara yani çocuklarımıza dünyayı bırakırken de temizlemelidirler. Siz de bizi seçerek çevreci temizliği desteklediğinizi gösterin.