0505 962 07 45 cgstemizlik7@gmail.com

Eşyalı Ev Temizliği

23
Haz

Eşyalı ev temizliği

Eşyalı ev temizliği

Ev temizliği özen gösterilmesi gereken hizmetler arasında gelmektedir. Yapı olarak Türk milleti diğer uluslara göre bu konuda çok daha hassastır. Eskiden evler büyük metrajlı olduğu için evin hanımları günlerce temizlik işleri ile uğraşırlardı ve bu her hafta tekrarlanan bir olaydı. Günümüzde ise evlerin metrajları küçüldü ama bu sefer evde temizlik yapan ev hanımları birer birer iş hanımı oldukları için işten arda kalan zamanlarda yapılan temizlik ile yetinilmek zorunda kalınmaktadır. Eğer evinizde çocuk veya hastanız var ise bu temizliği daha sık aralıklarla yapmanız gerekmektedir. Bu durumda ev temizliği yapan firmalar bu ailelerin imdadına yetişmektedir. Ev temizliği sadece çalışan kadınlar için ihtiyaç değildir. Kendilerine daha fazla vakit ayırmak isteyen ve profesyonel temizliğin kalitesini bilen bir çok ev hanımıda ev temizliği yaptırmayı tercih etmektedir.

Profesyonel Eşyalı Ev Temizliği

Ev temizliğine günümüze kadar apartman görevlileri veya tanıdık temizlik yapan kadınlar gelirdi. Kadın hastalansa yada başka bir yere taşınsa bir daha temizlikçi bulmak zorunda kalırdınız. Ev temizliği yapan firmalar sayesinde bu ve benzeri bir çok sıkıntı tarihe karışmıştır. Çünkü karşınızda muhatap olabileceğiniz bir kurumun olması her durumda daha iyidir. Evinizde bir temizlik görevlisi iş yaparken herhangi bir kaza başına gelse altından kalkamayacağınız yaptırımlar ile karşılaşabilirsiniz. Firmamızda çalışan tüm personel sigortalı olup her durumda muhatap firmamızdır. Aynı zamanda temizlik yapan hizmetliden memnun kalmadıysanız başka bir personel ile değiştirebilirsiniz. Aynı zamanda profesyonel birinin yapacağı temizlik hem daha derinlemesine olacaktır hemde çok daha kısa bir süre içinde tamamlanacaktır. Hizmet verdiğimiz tüm evlerde kaliteli temizlik yapmak bizim için önemlidir. Bu yüzden denetimcilerimiz ile yapılan işi mutlaka teftiş eder eksik gördüğümüz bir alan var ise telafisini sağlarız.

Eşyalı Ev temizliğinde evinizi kendi evimizi olarak görür bu sebeple en yüksek itinayı gösteririz. Ev temizliğinde kullanılan kimyasallarda bir o kadar önemlidir. Halı silinirken kullanılan kimyasal ile sert zeminde kullanılan kimyasallar arasında fark vardır. Gerek kullanmış olduğumuz ekibimiz gerek temizlikte kullanılan kimyasallar gerekse diğer ekipmanlarımız ile hizmetinizde olmaktan mutluluk duyarız.