0 242 339 22 22+ 0505 962 07 45 cgstemizlik7@gmail.com

İnşaat Sonrası Temizlik

23
Kas

İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat Sonrası Temizlik

Tüm ev hanımlarının belki de en zorlanarak yaptıkları iş inşaat sonrası yapılan temizliktir. Bu süreç öyle ağır bir süreçtir ki evinize taşındıktan sonra ağrılarınızdan bir türlü yeni evinizin keyfini alamazsınız. İnşaat sonrası temizlik bazen günlerce sürebilir. Sadece yeni inşaatlarda değil eviniz tadilat gördüğün dede aynı zorlukla karşılaşırsınız. Tadilat sonrası temizlik yeni inşaat sonrası temizlikten daha zor ve ağırdır. Çünkü evin içinde eşya bulunduğundan dolayı özellikle boya işlerinden sonra o toz ve boya en ücra köşelere kadar ulaşır. Bu yüzden inşaat sonrası temizlik için bir alanında profesyonel bir temizlik firması çağırmanız en akılcı işlem olacaktır.

Profesyonel İnşaat Sonrası Temizlik

Yapının genel durumuna göre personel ile hizmet veren firmamız aynı zamanda modern ekipmanları ile daha hızlı ve kalıcı temizlik işlemi yapar. Özellikle yerlerde kullanılan bu ekipman ile yerle1riniz zarar görmeden yüzey temizliği yapmış olursunuz. Özellikle alçı ve beton izleri fayans ve camlarda temizliği daha da zorlaştırmaktadır. Bu tip durumlarda mevcut yapınıza da zarar veremeyecek özel temizlik kimyasalları kullanılır. Bu kimyasallar etkili olduğu kadar da pahalı ürünlerdir. Bu sayede temizliğiniz daha köşe bucak yapılmış olup gönül ferahlığı ile oturabileceğiniz bir eve girmiş olursunuz. İnşaat sonrası temizlik işlemi eve eşya girmeden yapılmalıdır. Eşya girdikten sonra yapılan işler daha uzun ve zahmetli olmaktadır. İnşaat sonrası temizlikte profesyonel ekipler çok hızlı çözümler sunmaktadır. Bu sayede zamandan da tasarruf etmiş olursunuz.

Tadilat sonrası temizlikte evde eşyalarda bulunduğundan büyük ekipmanların kullanımı zorlaşır bu sebeple biraz daha uzun sürse de bizimle yine aynı kaliteyi alabilirsiniz. Temizlik personelimiz alanında uzman kişiler olup aynı zamanda içimizdeki denetim mekanizması ile sizin kontrolünüze gerek kalmadan yapılan işler kontrol edilmektedir. Bu sayede müşteri memnuniyeti en yüksek seviyede tutmaya çalışan firmamız bundan sonra ki temizlik ihtiyaçlarınızda da tercih edilen firma olmayı hedeflemektedir. Yaptığımız işlerde edindiğimiz referanslarımızı gönül ferahlığı ile arayıp teyit alabilirsiniz. Eğer yaptığımız işten memnun kalmazsanız memnuniyetiniz sağlanana kadar temizlik işlemimiz devam eder. Temizlik işlerinde firmamızı tercih ettiğiniz için teşekkürler.

CGSTemizlik.com