0505 962 07 45 cgstemizlik7@gmail.com

Dış cephe Temizliği

23
Haz

Dış cephe temizliği

Dış cephe cam temizliği  genelde çok katlı binalarda ihtiyaç duyulan diğer temizlik alanlarına göre çok daha zor olan bir uygulamadır. Dış cephe cam temizliği yapan kişiler özel eğitimli kişiler olup her temizlik firmasında bulunmaları zordur. Dış cephe temizliğinde dikkat edilmesi gereken unsurlar mevcuttur. Dış cephe binanın en önem gösterilen alanlarından bir tanesidir. Zaman ile su, kar, rüzgar gibi faktörler ile kirlenir ve zamanla korozyanlanır. Eğer zamanında temizlik işlemi yapılmaz ve önlem alınmaz ise bu korozyon ileride telafisi daha zor zararlara yol açabilir. Temizlik doğru yapılmadığında ise bu paslanma reaksiyonu daha hızlanarak zararın boyutu daha da artar.

Profesyonel Dış Cephe Cam Temizliği

Dış cephe cam temizliğinde sadece camlar akla gelmemelidir. Yine dış alanlarda alüminyum veya metal kaplamalarda bu temizliğe dahil edilir. Bu sayede binanızın dış görünümünü her zaman için tazelenmiş görünür. Son yıllarda bir biri ardına yükselen binalar kendi aralarında bir şıklık yarışına da girmişlerdir. Bu açıdan dış cephe temizliği çok önem taşımaktadır. Dış cephe temizliği genelde 6 aylık periyotlarla yapılmaktadır. Dış cephe cam temizliğine ihtiyaç duyduğunuzda firmamızı arayarak randevu alabilirsiniz. Binanızın genel durumuna göre özel olarak ekipman kullanılmaktadır. Yerine göre vinç çeşitleri veya bina üzerine monte edilen dış cephe sepetleri ile hizmet verilir. Bu kullanılan ekipmanlar binanın yüksekliğine göre değişiklik gösterir. Binanız kaç katlı olursa olsun profesyonel ekip ve ekipmanlarımız ile doğru ve kaliteli bir şekilde dış cephe cam temizliğiniz yapılır. Personelimiz bu işlem için özel olarak eğitim almış olup üzerinde bulunan koruyucu ekipmanlar profesyonel malzemelerden oluşmaktadır. Yaptığımız işlerin tümünde olduğu gibi dış cephe cam temizliğinde de kaza risklerini minumuma düşürebileceğimiz tüm önlemleri almaktayız. Bizim için yaptığımız işin kalitesi kadara personelimiz güvenliği de önem taşımaktadır.

Doğru ekip ve ekipmanın bir olduğu her alanda kaliteli iş yapılıyor demektir. Bizde misyon olarak kaliteden asla taviz vermeden yaptığımız işlerle oluşturduğumuz referanslarımız sayesinde yaşadığımız haklı gurura layık olmak için sürekli olarak işimizi geliştirmekte ve sadece yurt içinde değil yurtdışında da sektörü yakından izleyerek yenilikleri müşterilerimiz ile buluşturuyoruz.