0505 962 07 45 cgstemizlik7@gmail.com

Serik Temizlik Şirketleri CGS Temizlik

3
Ağu

Yangın sonrası temizlik

Serik Temizlik Şirketleri

Temizlik artık hiçbir şekilde problem olmamaktadır. Zamanın olmadığından yakınan ve evinin büyük bir temizliğe ihtiyacı olduğunu düşünen bayanlar Serik temizlik şirketleri hizmetleri ile tanıştıktan sonra evlerinin anahtarlarını güven içerisinde şirket ekibine teslim etmektedirler. Eve gelen deneyimli ekip öncelikli olarak ev sahipleri ile görüşmekteler. Yapılan görüşmelerde ev sahiplerinden isteklerini öğrenerek gerekli notlarını almaklar. Alınan notlar sonrasında incelenen evde hangi ekipmanın gerektiği ve nereye hangi deterjan kullanacağını belirlemektedirler. Her temizliğinin planı kendisine özel yapılmakta ve işe uygun şekilde ekip sayısı belirlenmektedir. İşlerini özenle yapan güler yüzlü ekip için müşteri memnuniyeti ilk sırada yer almakta ve mekan sahiplerinin sunulan hizmetler karşısında yüzlerinin gülmesi adına ellerinden geleni yapmaktadırlar.

Temizlik hizmetinde kullanılan teknoloji harikası makinalar sayesinde mekanlardaki tüm kir ve lekeler ortadan kalkmaktadır. Ayrıca artık yıpranmış olan ve kötü görünen zeminlerde yapılacak düzeltme ve cilalama hizmetleri de Serik temizlik firmaları hizmetleri içerisinde yer almakta ve zeminler göz kamaştıran görüntüye kavuşmaktadırlar. Yine aynı şekilde banyo ve tuvalet fayansları üzerine yerleşmiş kireç lekelerinde arındırılmakta ve yanı sıra lavabolar kalıntılardan kurtarılarak ilk günkü görüntülerine kavuşturulmaktadır. Çizmeden özenle temizlenen mobilyalarda daha önce hiç olmadığı kadar parlak görünümlere kavuşmakta ve mobilyaları gören mekan sahipleri şaşkınlıklarını gizleyememektedirler. İç mekan temizliklerinin yanı sıra binaların dış cephelerinde yapılan temizliklerde de güvenilir hizmetlere imza atan ekip camlar üzerinde daha önceden kalmış yapışkan, etiket ve silikon gibi kalıntıları da ortadan kaldırarak kötü görüntülerinde ortadan kalkmasını sağlamaktadır.

Zor olan ve biraz zaman gerektiren inşaat temizliğinde ekip biraz yorulabilmektedir. Özellikle de tüm binanın iç ve dış mekan temizliğinde Serik inşaat temizliği ekibi özenle çalışmaktadır. Binaların oturuma hazır halde olması adına kaba temizlik sonrasındaki ince temizliği üstelenen ve donanımlı ekipman ile işe koyulan profesyonel ekip eski zarar verici ve zaman alıcı sistemlerden uzak hizmetler sunmaktadır. Teknoloji harikası makinalar ile çalışan ekip çerçevelere zarar vermeden kağıtlarını çıkarmakta buhar makinası ile pencere oluklarını temizlemekte ıslak zeminlerdeki derzlere zarar vermeden öncelikli olarak tozlarını alarak temizliklerini gerçekleştirmektedir. Özenle çalışan ekip ile irtibata geçmeden kesinlikle temizliğe başlamamanız gerektiğini unutmamalısınız.

Leave A Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Hemen Arayın