0 242 339 22 22+ 0505 962 07 45 cgstemizlik7@gmail.com

Detaylı ev temizliği CGS Temizlik

5
Ara

Mutfak Dolabı temizliği

Detaylı ev temizliği CGS Temizlik

Temizlik konusunda ve özellikle temizlik şirketleri tarafından hayal kırıklığına yaşayarak bu konuda bir daha hizmet almamayı düşünebilirsiniz. Fakat Antalya ev temizliği firmamız bu konuda sizlerin tüm temizlik firma tabularını yıkacak temizlik hizmeti verir. Ev temizliği için bize ulaşıp hizmet almak istediğinizi ve adres bilgilerinizi de verdikten sonra Antalya ilinin neresinde olursanız olun gelerek kusursuz bir temizlik hizmeti gerçekleştiririz. Oda ve salon temizliği için gereken yerlerde buharlı temizlik araçlarımızı kullanırız. Dolap içleri ve tüm dip köşe kaliteli, son derece sağlıklı temizlik malzemelerimiz kullanılarak temizlenir. Hatta bebekli evlerin bile gönül rahatlığı ile bizden hizmet aldığınız belirtmek isterim. Bebekli evlerde bebek emekleyip her alanı gezeceği için mutlaka sağlığa zararsız bitkisel temizlik ürünleri kullanarak temizliğimizi gerçekleştirmekteyiz.

Ev temizliği konusunda özellikle inşaatı biten yeni evler için Antalya temizlik firması ile anlaşma yapabilirsiniz. Firmamız tüm inşaat kalıntılarını özel vakum araçları ile temizlemektedir. Hatta duvarlarınız için kullandığımız özel mop ve mikro fiber bezler aracılığı sayesinde tertemiz hale getirilir. Oda ve salon temizliği sırasında hiçbir detayı atlamayarak kusursuz bir temizlik hizmeti veririz. Deneyimli ve profesyonel temizlik ekibimiz sayesinde her alan için ayrı ekip arkadaşlarımız hizmet vermektedir. Ekip olarak adresinize geldiğimizde asla zaman kaybedecek hamleler yapmadan, garantili bir temizlik gerçekleştirmekteyiz. Tüm uygun temizlik malzemelerimiz ile Antalya’da hizmet vermekteyiz.

Antalya  Konyaaltı ev temizliği için bize ulaştığınız salon, oda, mutfak, banyo, tuvalet için detaylı temizlik amacı ile harekete geçeriz. Mutfak temizliğinde derzleriniz için özel temizlik malzemeleri kullanarak ilk günkü görünümüne kavuştururuz. Zeminleriniz için ıslak temizlik malzemeleri kullanırız. Mutfak özellikle kolay yağlanabilecek bir yer olduğu için, ocak, fırın, dolap gibi alanlarda kullandığımız özel yağ çözücüler ve buharlı temizlik sayesinde pırıl pırıl olur. Tuvalet ve banyo temizliğinde ise banyo ve tuvaletler asidik ürünlerle bakterilerden arındırılarak sağlıklı alanlara yeniden ulaşılması sağlanır. Banyo fayanslarınız için duvarlarınız yıkanarak özel bezler ile tertemiz hale getirilmektedir. Temizlik firmamızı arayarak ve Antalya ilinin tüm ilçelerinden hizmet alabilirsiniz.      

 

Leave A Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.