0505 962 07 45 cgstemizlik7@gmail.com

Antalya inşaa temizliği CGS Temizlik

21
Ara

Ofis temizliği

Antalya İnşaat temizliği

Temizlik konusu ve temizlik şirketleri yıllardır insanların iletişime geçtikleri profesyonel hizmet aldıkları konu olmuştur. Fakat bu hizmeti kaliteli, uzman ekip, ince detaylı veren firmalar ne yazık ki yok denecek kadar azdır. Firmamız bu konuda kurumsal hizmet veren Antalya temizlik şirketi sıfatını almıştır. Temizlik konusunda hassasiyetiniz farkında olarak çıktığımız bu yolda edindiğimiz bilgi ve tecrübeler eşliğinde sizlere kusursuz bir temizlik hizmet vermek için elimizden geleni yaparız. Özellikle sürekli temizlik yapılması gereken periyodik alanlar için firmamız ile iletişime geçebilir ve en iyi temizlik aşamalarını, temizlik hizmetini alabilirsiniz. Firmamız çalıştırdığı her personelle, kullandıkları her temizlik araç ve gereciyle Antalya’da adını duyurmuş, köklü bir temizlik şirketi olmayı başarmıştır.

Firmamızın önceliği her daim müşteri memnuniyet odaklı olduğu için her türlü temizlikte bize ulaşarak hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Yıllardır verdiğimiz hizmet ile edindiğimiz sayısız referanslarımıza güvenerek firmamıza ulaşabilirsiniz. Periyodik olarak temizliği yapılması gereken yaşam alanlarından olan evleriniz için Antalya ev temizliği hizmetimizi alabilirsiniz. Bu konuda vermiş olduğumuz ev temizliği konusunda isteğe göre belli aralıklarla anlaşma sağlayabiliriz. Sizlerin de isteğine göre dilediğiniz tarih ve saatte adresinde oluruz. Tam teşkilatlı bir şekilde temizlik ürünlerimizi de yanımızda getirerek, evinizi en ince detayına adar tertemiz yaparız. Fiyat dâhilinde olan temizlik ürünlerini ise asla sizlerden istemez ve temizlik sonrası sizlere en fiyatlandırma çıkarmayız.

Evinizde ya da iş yerinize ilk defa taşınacağınızda ya da tadilat yaptırdığınızda temizlenmesi bir o kadar zor alanlar ile karşılaşmanız an meselesidir. Antalya inşaat temizliği şirketimiz bu konuda temizlenmesi zor, alçı, boya gibi izler için özel temizlik ürünleri kullanmaktadır. Özellikle camlar, balkonlar ve fayansların temizliği konusunda vermiş olduğumuz profesyonel hizmet sayesinde bu ağır yükten alnımızın teri ile çıkarız. Fayanslarınız ve parkeleriniz için kullanmış olduğumuz temizlik ürünleri asla zarar vermeden, alanın kalıcı bir şekilde temizlenmesi sağlar. İnşaat sonrası temizlik tamamlandığında firmamız o alana gerekli denetim ekibini göndererek sizlerin kontrol etmesine gerek kalmadan, en ince ayrıntıya kadar temizliği kontrol eder ve eksik yerler de tekrar temizlik yapılması için talimat verir.

Leave A Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Hemen Arayın