0505 962 07 45 cgstemizlik7@gmail.com

Antalya dış cephe temizliği CGS Temizlik

19
Tem

Kemer kafe temizliği

Dış Cephe Temizliği

Temizlik hayatımızın en önemli konusudur. Temiz yerde yaşamayı ve çalışmayı, sevdiklerimiz ile vakit geçirmeyi severiz değil mi, fakat temizliğinde farklı boyutları ve türleri olmaktadır. Firma olarak, bizde sevdikleriniz ile beraber temiz binalarda, evlerde ve ofislerde vakit geçirebilmeniz için hizmet vermekteyiz. Temizlikte sadece ev ve ofis temizliği yoktur. Dış cephe temizliği, örneğin hiç duydunuz mu? Bu tür temizlikler genellikle inşaat alanlarında olmaktadır. Binanın dış temizliği olarak ta görebilirsiniz. Bütün işler bittikten sonra, binanın dış cephesi, duvardan tutun ki her yer temizlenir ve en sonunda gerekli kişiye temizliğin bittiği bilgisi verilir ve bina teslim edilir. Bu sadece inşaat alanlarında değil, örneğin yaşamın olduğu bir binanın da dış cephe temizliği yapılabilir veya bir alışveriş merkezinin ya da bir okulun.

Temizlik türleri arasında en basit olanlardan bir tanesi ise ofis temizliği olmaktadır. Ofis temizliği bir inşaat alanı temizliği veya dış cephe temizliği kadar zor değildir. Bir evi nasıl temizliyorsanız, bir ofisi de aynı şekilde temizleyebilirsiniz. Ofis temizliğinde evinizden daha fazla dikkat edersiniz, çünkü ofise günlük olarak onlarca, belki yüzlerce misafir gelebilmektedir. Bu sebeple firma olarak, ofisin her köşesinin temizlenmesine dikkat ederiz. Sabahtan girip akşam çıkacak şekilde ofisin temizliği yapılmaktadır. Ofisin her köşesi en güzel şekilde temizlenir ve hiçbir köşesinde tozun kalmamasına dikkat edilir. Ofisi, ofis sahibine teslim etmeden önce, önce firma olarak biz kontrol ederiz. Sonrasında ise ofis sahibi ofisin temizliğini kontrol eder ve onayladığı takdirde ödeme alınır ve çıkılır.

Dış cephe temizliği kadar zorlu ve yorucu olan bir temizlik türü ise inşaat temizliği olmaktadır. İnşaat temizliği, birkaç gün veya bazen ise bir ya da iki hafta kadar sürebilmektedir. İnşaat yapılırken biriken bütün pislikleri temizlemeniz gerekmektedir. Bina yapıldıktan sonra, binanın duvarlarını ve tavanlarını temizlemeniz gerekmektedir. Buna inşaat sonrası temizlikte denilmektedir. Firma olarak en sağlam şekilde temizliğimizi yapıp, binayı sahibine teslim etmekteyiz. İnşaat temizliğinde, aynı zamanda dış cephe ve iç cephe temizliği olmaktadır. Hepsinin toplamı inşaat temizliği olarak adlandırılır. Dış cephe veya inşaat temizliği gibi temizlik isteyen müşterilerimize bir ekip gönderilmektedir, çünkü bu tür temizlikler sadece iki veya üç kişi ile yapılacak temizlik değildir.

Leave A Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Hemen Arayın