0505 962 07 45 cgstemizlik7@gmail.com

Antalya ev temizliği CGS Temizlik

11
Şub

Ev temizliği

Ofis Temizliği

Günlük faaliyetin yoğun olduğu ofislerin çalışma performansının yüksek olabilmesi açısından sürekli temiz tutulması gerekmektedir. Temiz bir ortamda çalışanlar işlerine daha çok motive olacaklardır.Bu sebeple Ofis Temizliği önemli olmakta ve işlerin aksamasına mahal vermeden temizlik işinin yapılması gerekmektedir. Tecrübeli temizlik personellerimiz ofis içinde çalışanlara rahatsızlık vermeden ofisin temizliğini yapmakta çalışanların istek ve talepleri olduğunda yardımcı olmaktadırlar. Ofiste bulunan masaların temizliği, tuvaletlerin temizliği itina ile yapılmaktadır. İsteğe bağlı olarak ofis temizliği haftada birkaç gün yapılabileceği gibi, 15 günde bir yapılabilmektedir.

Ev Temizliği;

Evlerimizde rutin temizlik yaparız ama bu temizlik çok detaylı olmadığı durumlarda halılar ve koltukların altında toz birikintileri oluşmaktadır. Pervazlar, kartonpiyerler, kalorifer petekleri arasında toz birikintileri olabilmektedir.Sıhhatli bir yaşam için detaylı bir temizliğin yılda bir kez yapılması gerekmektedir.Evlerimizde en sık kirlenen yerlerden birisi de mutfaklardır. Mutfaklarda ocağın olduğu bölümler çok kirlenmekte özellikle yağ birikintisi davlumbaz ve dolapların üzerine yapışarak kötü bir görünüm oluşturmaktadır.Ev temizliği alanında tecrübeli ekibimiz evini hijyenik koşullarda en ince ayrıntısına kadar temizleyerek size sağlıklı bir ortam teslim etmektedir. Koltuklarınız içine yerleşen ve gündelik temizlikle uzaklaştırılamayan kirler özel vakumlu makinalar kullanılarak temizlenmekte, ocak, davlumbaz ve dolaplarınız üzerine yerleşmiş yağlar özel yağ sökücüler kullanılarak temizlenmektedir. Banyo ve tuvaletleriniz, fayanslarınız ve derz dolgular arasındaki siyahlaşmış alanlar tertemiz yapılmaktadır. Halılarınız vakumlu temizlik makinası kullanılarak derinlemesine temizlenmektedir. Kalorifer peteklerinizin görünmeyen iç kısımlarında toz ve örümcek ağları oluşmaktadır. Beyaz kartonpiyerler zamanla tozlanarak siyah bir görünüm kazanmaktadır. Güzel bir temizlik ile eski beyaz görünümüne kavuşmaktadır.

Temizlik Firmaları;

Temizlik işi ciddi bir iş olup hijyenik koşullarda yapılmalıdır. Piyasa da birçok temizlik firması bulunmaktadır. Temizlik Firmaları arasından seçim yaparken dikkat edilmesi gereken müşteri referanslarıdır. Müşteri memnuniyeti gözeterek çalışan firmamız, bünyesinde bulundurduğu güler yüzlü ve tecrübeli personelleri ile hizmet sunmaktadır. Kullandığımız gereç ve temizlik malzemeleri TSE standartlarındadır. Firmamız ev, ofis, fabrika, okul, hastane, inşaat sonrası temizliği, yangın sonrası temizlik alanlarında hizmet sunmaktadır.

Leave A Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Hemen Arayın